Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Šuniukų maistas

Aktyvūs filtrai

  • Tik internetu

Barking Heads Puppy Days sausas maistas šuniukams 2kg, 6kg

Barking Heads Puppy Days buvo specialiai sukurtas atsižvelgiant į visus jūsų augančio šuniuko poreikius. Šis itin skanus...

PLATINUM PUPPY sausas maistas šuniukams su vištiena

Šuniukai ir jauni šunys turi specialių mitybos poreikių. Natūralios, sveikos kompozicijos lengvai virškinamas sausas Platinum...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

Šuniukų maistas

Tinkamai subalansuota mūsų keturkojų mityba - vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių pilnavertišką ir džiaugsmingą augintinio gyvenimą. Sausas maistas mažiems šuniukams gali būti puiki kasdienio meniu dalis. 

Kokie yra sauso maisto privalumai?

Nors apie sausą maistą sklando daugybė mitų, juos galima gana lengvai paneigti, išryškinant šio maisto tipo privalumus:

  • Sausas maistas šuniukams yra tvarkingas pasirinkimas. Neretai nauji naminių gyvūnų šeimininkai nėra pasirengę visiems iššūkiams. Tuomet labai pravartu į naują vaidmenį įsivažiuoti po truputį. Šlapias maistas jauniems šunims yra geras variantas, tik, deja, keliantis netvarką namuose. Tuo pačiu ir papildomą iššūkį šeimininkui. Sausą maistą yra daug patogiau sandėliuoti, jam nereikia specifinių laikymo sąlygų, o jis daug sunkiau pridžiūna prie dubenėlių. Be to, pirmais mėnesiais šuniuką pratinant prie kelionių automobilyje, vežant darytis tyrimų ar skiepų, tokia maisto rūšis daug palankesnė transportavimui.
  • Ši maisto rūšis yra tokia pat maistinga kaip ir šlapias ėdalas. Tai bene daugiausiai diskusijų sukelianti tema gyvūnų mylėtojų tarpe. Iš tiesų, dauguma žmonių yra linkę pašiepti sausą maistą, nors neretai bėdos slypi ne maisto tipe, bet sudėtyje. Atidžiai išsinagrinėjus maisto šunims sudėtį, peržvelgus prekinių ženklų misijas ir veiklas, išryškėja visi ypatumai ir realybė. Svarbu atminti, jog jaunų šuniukų mitybai ypač palankus sausas maistas be glitimo, padedantis palaikyti optimalų organizmo darbą.
  • Sausas maistas yra pigesnis. Aišku, tikrai yra išimčių. Tačiau žvelgiant į vidurkį, lyginant tų pačių prekinių ženklų skirtingas maisto rūšis ir jų įkainius, matoma ta pati tendencija. Turbūt tiek dėl įpakavimo sumetimų, tiek dėl skysčių kiekio sausas maistas šuniukams yra šiek tiek pigesnė alternatyva. 

Į ką atsižvelgti renkant sausą maistą šuniukui?

Didelė dalis maisto šunims gamintojų savo prekes išskirsto net į labai smulkias kategorijas. Atidžiai aprašomi ingredientai, jų nauda, galimos problemos, kurias ėdalo suteikiamos maistinės medžiagos padėtų spręsti. Tiek šeimininkai (tuo atveju, jei prekinis ženklas kruopščiai neaprašo specifikacijų), tiek prekiniai ženklai turi kreipti dėmesį į šias detales:

  • Veislė. Vis dažniau pastebima, kad didelių veislių šunų jaunikliams tinkamiausi yra žuvies pagrindo ėdalai. Jame esančios omega-3 rūgštys yra labai naudingos tokių veislių atstovų kaip vokiečių aviganiai ar auksaspalviai retriveriai tinkamos sąnarių būklės palaikymui. Sausas maistas jorkšyro terjerams arba pudeliams turėtų būti labiau orientuotas į gyvūno virškinimo sistemą. Kadangi mažų veislių šunų skrandžiai yra jautresni, maistas be glitimo arba su išskirtine mėsa (jautiena arba ėriena) yra puikūs pasirinkimai. Tiek sausas maistas jorkšyrams, tiek retriveriams privalo būti kupinas baltymų, patartina vengti didelio angliavandenių kiekio (ypatingai, jei šie yra grūdinės kilmės).
  • Sveikatos būklė. Šuniukų maistas gali priklausyti ir nuo jų dabartinės būsenos bei poreikių. Tikėtina, kad jaunikliai dar neturi jokių didelių sveikatos problemų, tuo labiau, lėtinių ligų. Visgi, smulkias bėdas tinkamas sauso maisto pasirinkimas gali padėti išspręsti. Jei Jūsų augintinis linkęs į viršsvorį, begrūdis sausas maistas - tinkamas variantas. Jei gyvūnas nuo pirmų dienų rodo ženklus, jog vystosi alergija, būtina išsiaiškinti, kam, ir atsisakyti to ingrediento kupino maisto. Nebijokite pasikliauti veterinaro nuomone ir pagalba.

Sausas maistas šuniukams internetu

Sunku surasti būtinybių keturkojui, kurios pasižymėtų prieinama kaina? Peržvelkite „Alpha Zoo“ asortimentą ir išsirinkite tinkamiausias smulkmenas. Tai padaryti galite tiek internetu, tiek fizinėje parduotuvėje gyvai. Svarbu paminėti tai, kad net sausas maistas šuniukams čia gali būti randamas su akcija - reguliariai tikrinkite „Išpardavimas“ skiltį!