Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Šviečiantys LED antkakliai šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-15 of 15 produktų

ŠVIEČIANTYS LED ANTKAKLIAI

Didėjant gyvūnų mylėtojų susirūpinimui dėl savo augintinių gerovės, daugėja ir šį poreikį tenkinančių inovacijų. Pastebima, kad net kasdieniai atributai įgauna naujas, naudingas funkcijas. Šviečiantys antkakliai šunims - puikus pavyzdys. Nors šis pasirinkimas egzistuoja jau kurį laiką, kai kurie šeimininkai nedrįsta jo pritaikyti savo ir augintinio kasdienybėje. Pateikiame atsakymus į visus rūpimus klausimus, kurie gali sumažinti neužtikrintumą.

Kuo išsiskiria šviečiantys LED antkakliai šunims?

  • Pasitarnauja tamsoje ir nuramina šeimininką. LED antkaklis šunims iš esmės buvo sukurtas tam, kad gyvūnas būtų matomas tamsiuoju paros metu. Šiltaisiais, o kartu ir šviesiaisiais, metų mėnesiais tokia problema šunų augintojams pasitaiko retai. Visgi, žiemą bei rudenį, ilgėjant vakarams, pasivaikščiojimai gali tapti gluminantys. Šviečiantys šunų antkakliai padeda šeimininkui atidžiau stebėti augintinį. Toks aksesuaras pasitarnauja, jei baiminamasi, jog gyvūnas nutrūks nuo pavadėlio. Be to, LED antkakliai yra labai vertinamas sprendimas iš aplinkinių (ypatingai vairuotojų).
  • Sukuria komfortą augintiniui. Šviečiantis antkaklis šunims leidžia užtikrintai eiti takeliu, kadangi pats gyvūnas geriau orientuojasi aplinkoje, yra mažiau linkęs nuklysti nuo maršruto. Aišku, išskirti reikėtų tuos atvejus, kai smalsūs gyvūnai dar greičiau pastebi potencialias pramogas. Kai kurie šeimininkai tvirtina, jog LED antkakliai praverčia augintiniui nuo pačių pirmųjų dienų namų aplinkoje. Pratinant šuniuką prie palutės, tamsoje šis daug rečiau pasiekia išsikeltą tikslą, tad ne pernelyg ryškus aksesuaras gali pagelbėti.
  • Pasitarnauja kaip stiliaus detalė. Daiktų naminiams gyvūnams pasirinkimas kasdien vis labiau auga. Tik patys gyvūnų mylėtojai sprendžia, kurios smulkmenos yra tinkamos jų keturkojui. Šviečiantis šuns antkaklis - išskirtinai atrodanti įvaizdžio detalė. Mėgstantiems žaismingas detales ir žinantiems, kad jos nesukels diskomforto augintiniui, tai puikus pasirinkimas. Belieka pasirinkti mėgstamą spalvą ar net raštą ir susirasti viziją atliepiantį antkaklį.

Į ką atsižvelgti, renkantis šviečiantį LED antkaklį?

  • Šviesumo lygį. Tai geriausiai padės nuspręsti pats augintinis. Kai kuriuos šunis akinanti šviesa dar labiau glumins, gyvūnas netgi gali vengti antkaklio. Dėl šios priežasties reikia išlikti kantriems ir atidžiai išsinagrinėti kelis variantus. Šviesumo lygis šiuo atveju priklauso nuo LED diodų kiekio, tad tikrinkite gamintojo pateiktą informaciją arba konsultuokitės su pardavėjais.
  • Papildomas funkcijas. Šviečiantys antkakliai gali turėti kelias funkcijas - pastovaus ir mirksinčio (lėtai arba greitai) švietimo. Jei atrodo, kad pastarasis režimas nebus reikalingas, ieškokite paprastai šviečiančio antkaklio. Čia verta paminėti ir tai, jog mirksintys antkakliai gali būti žalingi tokioje aplinkoje, kurioje yra epilepsiją turinčių gyvūnų ar žmonių.
  • Medžiagą. Net jei šviečiantys antkakliai šunims gali sukurti komfortą dėl padidėjusio šviesos lygio, nevalia pamiršti ir kitokių patogumų. Antkaklis - atributas, kuris ilgą laiką būna pritvirtintas prie šuns kaklo, tad tai, iš kokios medžiagos šis yra padarytas, yra ypač svarbus faktas. Nailoninis antkaklis yra bene puikiausias pasirinkimas, kadangi yra tvirtas, atsparus vandeniui ir saugus Jūsų augintiniui.
  • Alternatyvas. Visada pravartu pagalvoti, ar kiti aksesuarai šunims negali būti vertingesni Jūsų situacijoje. Šviečiantys antkakliai sukuria didesnį matomumą, bet gali nepatikti gyvūnui (pavyzdžiui, šis labai pripratęs prie savo turimo antkaklio). Jei taip nutiko, neatmeskite galimybės išbandyti LED pakabuką, kuris yra daug smulkesnis.

Šviečiantys LED antkakliai šunims internetu

„Alpha Zoo“ - vieta, kurioje šviečiantys LED antkakliai keturkojams patenkins visus Jūsų lūkesčius. Naršykite elektroninėje parduotuvėje internetu ir išsirinkite labiausiai augintinį džiuginantį pasirinkimą. Besirūpinantiems kaina ir jos pokyčiais, siūlome sekti „Išpardavimas“ skiltį, kurioje akcija pažymėtos prekės reguliariai keičiasi.

Filtruoti pagal