Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

AMBROSIA sausas maistas šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-9 of 9 produktų

AMBROSIA

AMBROSIA prekinis ženklas sukurtas 2007 metais. Tai jos kūrėjų – naminių gyvūnų šeimininkų – idėjos įgyvendinimas, kurie norėjo sukurti šunų ir kačių maistą, kuo labiau atitinkantį pirmykščius poreikius, kurie išsivystė nuo tūkstančius metų trukusio prijaukinimo.

Tuo pačiu metu AMBROSIA sausas maistas, nepaisant didelių maistinių verčių, siūlo gerą savijautą ir ilgaamžiškumą, kaip ir AMBROSIA, graikų dievų maistas, nuo kurio ir gavo savo pavadinimą, bet taip pat būti dieviškai skoningas ir sotus bei puikaus aromato!

Gamintojai lengvai virškinamus žuvies baltymus sujungę su labai maistingais mėsos baltymais bei daržovių supervaisių ir žolelių mišiniu sukūrė hipoalerginį naminių gyvūnų ėdalą be grūdų, kuriame gausu Omega 3 ir Omega 6 aliejų, pilną antioksidantų, tinkančių visoms veislės ir amžiaus katėms ir šunims.

Ambrosia yra graikiškas prekės ženklas, sukurtas Graikijoje, remiantis aukščiau nurodytomis kokybės charakteristikomis ir griežtai pasirenkant žaliavas. Jis gaminamas bendradarbiaujant su patikimiausia gyvūnų ėdalo gamykla Europoje, laikantis griežčiausių standartų ir AMBROSIA kontrolės.

Unikalūs kokybės standartai

AMBROSIA yra holistinis, hipoalerginis, be grūdų, šunų ir kačių maistas, kuriame gausu Omega-3 ir Omega-6 riebalų bei antioksidantų, tinka visų veislių šunims ir katėms. Žaliavos, iš kurių jis gaminamas, yra Human Grade, sertifikuotos ir galimos vartoti žmonėms.

AMBROSIA sujungia virškinamus baltymus iš šviežios žuvies su didelio kiekio maistingų mėsos baltymų ir daržovių, supermaisto ir žolelių. „AMBROSIA“ pasiekėme idealų šviežios, dehidratuotos ir hidrolizuotos mėsos ar žuvies derinį, kad iš maisto būtų maksimaliai pasisavinamos maistinės medžiagos, todėl jis yra lengvai virškinamas, nepraradęs skaninių savybių bei natūralaus kvapo.

Mūsų gaminių asortimentas yra specialiai pritaikytas įvairaus amžiaus ir dydžių šunims ir katėms, nuo šuniukų ir kačiukų iki suaugusiųjų ir mažų veislių iki didelių veislių, atsižvelgiant į jų specifinius mitybos poreikius. AMBROSIA yra aukščiausios kokybės ėdalas, gavęs Prancūzijos veterinarijos asociacijos „VET APPROVED“ sertifikatą.

Maitinkite didingu maistu

Naminiai gyvūnai turi labai jautrią virškinimo sistemą ir dauguma virškinimo problemų yra netinkamo maisto pasirinkimo pasekmė.

AMBROSIA sukūrė specializuotą virškinimo formulę „Pure Care“, kuri sujungia molio mineralus, prebiotikus ir probiotikus.

Trys komponentai, turintys simbiotinę sinergiją, padedantys atkurti arba palaikyti normalią žarnyno veiklą, užkertant kelią virškinimo sutrikimams ir tuo pačiu stiprinantys jūsų augintinio imuninę sistemą.Molio mineralai: svarbūs, nes pasižymi stipriomis vandenį jungiančiomis savybėmis, saugo (ir gydo) virškinimo gleivinę, padeda riboti uždegiminius procesus ir galiausiai padeda valdyti virškinimo sutrikimus bei normalizuoti išmatų kiekį.

Prebiotikai: (FOS, MOS, XOS) yra maistinių medžiagų, kurias skaido žarnyno mikrobiota, grupė. Jie padeda palaikyti naminių gyvūnėlių sveikatą didindami fizinės gynybos efektyvumą, skatindami sveiką virškinimą ir subalansuotą žarnyno florą.

Probiotikai: (Eterocycusfaeces) yra gyvų naudingų bakterijų ir (arba) mielių derinys, kuris gerina virškinimo procesą, stiprina imuninę sistemą, kovoja su blogosiomis bakterijomis ir mažina stresą.