Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

ANTSNUKIAI šunims

Aktyvūs filtrai

PAWISE nailoninis antsnukis šunims su tinkleliu

Nailoninis antsnukis šunims įvairių dydžių. Leidžia nevaržomai lekuoti, gerti vandenį. Patogus ir greitai užmaunamas.

Rodoma 1-4 of 4 produktų

ANTSNUKIAI

Antsnukiai šunims

gali būti guminiai, nailoniniai. Jie apsaugo ne tik nuo įkandimo bet ir atlieka apsaugančią funkciją, kuomet šuo išėjęs pasivaikščioti, radęs lauke maisto ar ko kito kąsnelį, pradeda tai valgyti. Tai gali baigtis užspringimu, apsinuodijimu. 

Šunų antsnukiai naudojami įvairiems tikslams, pradedant apsaugoti nuo įkandimo, dresūros treniruočių metu, kirpimo iki atbaidant šunį nuo valgymo pasivaikščiojimų metu.

Yra trys pagrindiniai antsnukių tipai: tinklelio tipo antsnukis laukui, minkštas antsnukis veterinarijos gydytojo vizitams ar pas kirpėją ir antsnukiai plokščiasnukiams šunims.

Patvariai susiūtas, bet pakankamai patogus ilgesniam dėvėjimui. Guminis anstnukis yra mūsų rekomendacija, kaip geriausias šuns antsnukis.

Ne kiekvienas šuo, kuriam reikalingas antsnukis, yra niurzgantis, besikandžiojantis monstras. Yra daugybė priežasčių, kodėl šuniui reikia užmauti antsnukį, ir tai būna retai dėl agresyvaus elgesio. Antsnukiai yra papildomos saugumo priemonės šunims, kurie per daug susijaudina žaisdami arba baigščiai reaguoja į stresą. Antsnukiai netgi gali padėti užkirsti kelią šunims, kurie eidami suvalgo kažką pavojingo.

Kalbėjomės su veterinaru ir elgesio medicinos profesoriumi, kuris paaiškino, kad antsnukiai yra skirti apsaugoti šunį, tuo pačiu neleidžiant jiems rodyti agresyvaus elgesio su nepažįstamais žmonėmis ar kitais šunimis. 

Antsnukio negalima naudoti siekiant užkirsti kelią lojimui ar užkirsti kelią graužimui, ypač kai šunys paliekami vieni. Šunims, kuriems būdingas toks elgesys, greičiausiai kyla nepatogumų ar nerimo, todėl geriausia pasikonsultuoti su šunų specialistu, kad išsiaiškintumėte, kodėl.

Guminiai antsnukiai

Pats antsnukis pagamintas iš aukštos kokybės gumos ir yra šešių dydžių, kad būtų užtikrintas tvirtas ir patikimas susegimas. Tvirtas nailoninis dirželis apgaubia galvą ir tvirtinamas plastikine sagtimi, o papildomi dirželiai palaiko smakrą. Šie apatiniai diržai turi skirtuką, skirtą antsnukiui sujungti su apykakle, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas ir išvengta slydimo ir trinties. Nuimamas diržas taip pat eina nuo antsnukio viršaus iki galvos diržo galo, vertikaliai nuo šuns nosies iki snukio ir tarp ausų.

Teisingai naudojant ir įvedus laipsnišką jautrumo mažinimą, antsnukiai yra humaniškos ir veiksmingos priemonės, leidžiančios saugoti šunį ir aplinkinius.

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Dydis
Prieinamumas
Kaina