Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

ATBAIDYMO PRIEMONĖS šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-2 of 2 produktų

ATBAIDYMO PRIEMONĖS

Kantrybė - viena svarbiausių gero šeimininko savybių, kadangi dažnas šuo yra smalsus ir dėl šios priežasties kiša nosį ten, kur nereikia. Tokiais atvejais padėti gali šunis atbaidančios priemonės. Nors pats pavadinimas nereta gąsdina, jokios grėsmės augintiniui kokybiški produktai nekelia. Šunų atbaidymo priemonės yra sukurtos siekiant švelniai atstumti, o ne sukelti didelį diskomfortą ar skausmą.

Šunų atbaidymo priemonės (purškalas) - kokiose situacijose praverčia?

  1. Purškalas nuo šunų šlapimo yra labai aktualus auginant mažą gyvūną. Pamatinių įpročių ugdymo klausimas daug lengviau išsisprendžia, kai naudojamas purškalas kad šuo nesišlapintų tose vietose, kuriose tai tiesiog nėra priimtina. Atvirkštinis variantas, kai parenkama tokia priemonė, kurios kvapas traukia gyvūną. Taip šeimininkai įsigudrina skatinti šunį šlapintis tam skirtoje erdvėje, išvengiant nelaimių ant baldų ar kitų paviršių.
  2. Purškalas nuo šunų graužimo pasitarnauja tais atvejais, kai mažasis kompanionas bene kiekvieną daiktą supranta kaip žaislą. Šunims kramtymas yra svarbus procesas, kuris suteikia daug pasitenkinimo. Visgi, šeimininkams tai gali reikšti sugadintus brangius baldus, net nelaimės tikimybę. Tam, kad apsaugotumėme turtą ir nekaltas gyvybes, pravartus purškalas šunims nuo graužimo. Tokia priemonė atbaidanti šunis pasižymi ne tik gyvūnui atsainiu kvapu, bet dažnai ir karčiu skoniu.
  3. Atbaidymo priemonė šunims pasižymi universalumu. Matoma, kad su ja galima tiek ugdyti gerus gyvūno įpročius, tiek padėti atsikratyti blogųjų. Šeimininkai džiaugiasi, jog naminiai gyvūnai taip pradeda suprasti ribas, o svarbiausia, nėra auklėjami kažkokiais neaiškiais, piktais metodais.

Filtruoti pagal