Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Bio-groom Econo-Groom - 301, koncentruotas šampūnas šunims ir katėms, 3.8l
Bio-groom Econo-Groom - 301, koncentruotas šampūnas šunims ir katėms, 3.8l

Bio-groom Econo-Groom - 30:1, koncentruotas šampūnas šunims ir katėms, 3.8l

92,99 €
Su PVM

Biogroom Econo-Groom®  baltymais ir lanolinu praturtinta kondicionavimo formulė, skirta kasdieniam profesionalių grumerių priežiūros meistrų naudojimui, kurioje dera aukščiausia kokybė ir didžiausias ekonomiškumas.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Biogroom Econo-Groom®  baltymais ir lanolinu praturtinta kondicionavimo formulė, skirta kasdieniam profesionalių grumerių priežiūros meistrų naudojimui, kurioje dera aukščiausia kokybė ir didžiausias ekonomiškumas. Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Kiekis

Aprašymas

Suteikia kailiui blizgesio.

Drėkina ir kondicionuoja odą.

Itin švelnus, hipoalerginis koncentruotas šampūnas.

Greitai ir lengvai nuplaunamas – nepalieka likučių.

Natūralūs valikliai, gauti iš atsinaujinančių ir 100% biologiškai skaidžių kokosų aliejaus šaltinių.

Atskieskite koncentratą su 30 dalių vandens – gerai išmaišykite. (Skiedimui gali turėti įtakos vietinės vandens sąlygos. Reguliuokite skiedimo santykį, kol bus gauti norimi rezultatai.) Kruopščiai sudrėkinkite kailį šiltu vandeniu. Užtepkite reikiamą kiekį atskiesto šampūno ir gerai ištepkite kailį. Nuplaukite šiltu vandeniu ir išdžiovinkite. Pakartokite, jei reikia papildomo kondicionavimo.

Sandėliavimo patarimas

Esant 11 ºC arba žemesnei temperatūrai, Econo-Groom taps kreminės baltos spalvos. Sušils iki kambario temperatūros arba aukštesnėje jos temperatūroje, grįš į pradinę išvaizdą.

Sudėtis: purified Water, Sodium Coco Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Lauramide MEA, Propylene Glycol, Lanolin, Hydrolyzed Soy Protein, Fragrance.

Be parabenų, dažiklių ir tirštiklių,