Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Bio-Groom Silky Cat - nedirginantis akių, šampūnas katėms su lanolinu, 236ml
Bio-Groom Silky Cat - nedirginantis akių, šampūnas katėms su lanolinu, 236ml

Bio-Groom Silky Cat - nedirginantis akių, šampūnas katėms su lanolinu, 236ml

10,99 €
Su PVM
Silky Cat yra katėms ir kačiukams skirtas švelnus kokosų aliejaus pagrindo šampūnas, kuris kondicionuoja ir giliai valo. Nedirgina ir nenuvalo natūralių riebalų sluoksnio iš odos ir kailio. Išryškina visas spalvas ir suteikia spindesį. Sudėtyje yra lanolino, apsaugančio nuo išsausėjimo. Įsisavinamas baltymas stiprina kailį ir suteikia kailiui blizgesio. Kailis džiūsta sklandžiai, lengvai valdomas ir nesipvelia. Būtinas pažeistiems, pervargusiems plaukams. Padeda kontroliuoti kūno kvapus, subalansuoja pH ir visiškai išsiskalauja. Kailis palieka gaivų ir švarų kvapą. Saugus šuniukams ir kačiukams.
Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.
Silky Cat yra katėms ir kačiukams skirtas švelnus kokosų aliejaus pagrindo šampūnas, kuris kondicionuoja ir giliai valo. Nedirgina ir nenuvalo natūralių riebalų sluoksnio iš odos ir kailio. Išryškina visas spalvas ir suteikia spindesį. Sudėtyje yra lanolino, apsaugančio nuo išsausėjimo. Įsisavinamas baltymas stiprina kailį ir suteikia kailiui blizgesio. Kailis džiūsta sklandžiai, lengvai valdomas ir nesipvelia. Būtinas pažeistiems, pervargusiems plaukams. Padeda kontroliuoti kūno kvapus, subalansuoja pH ir visiškai išsiskalauja. Kailis palieka gaivų ir švarų kvapą. Saugus šuniukams ir kačiukams. Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

5

(5)

Kiekis

Išparduota
Aprašymas

Naudojimas: Naudokite tokį, koks yra arba 1 dalį praskieskite 4 dalimis vandens. Kruopščiai sudrėkinkite plaukus šiltu vandeniu. Užtepkite šampūną ir gerai ištepkite per kailį. Išskalauti. Trumpo plauko veislės: išdžiovinkite ir nuvalykite kailį minkštu šepečiu arba nuvalykite minkštu skudurėliu, kad išryškintumėte blizgesį. Ilgų plaukų veislės: išdžiovinkite, tada tiesiog šukuokite arba šukuokite.

Sudėtis: Purified Water, Cleansers derived from regrowable and 100% biodegradable source of Coconut Oil, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamide DIPA, PEG-71 Lanolin, Hydrolyzed Soy Protein, Polysorbate 20, Lavendar Fragrance, Phenoxyethanol.