Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Bio-groom Waterless Bath -  nenuplaunamas šampūnas šunims ir katėms, nedirgina akių, 237ml
Bio-groom Waterless Bath -  nenuplaunamas šampūnas šunims ir katėms, nedirgina akių, 237ml

Bio-groom Waterless Bath - nenuplaunamas šampūnas šunims ir katėms, nedirgina akių, 237ml

10,79 €
Su PVM

Bio-groom nenuplaunamas šampūnas šunims ir katėms. Vonia be vandens, „Waterless Bath™“ leidžia plauti šampūnu nesudrėkinant ar neskalaujant kailio, kai maudytis nepraktiška. Waterless Bath™ sudėtyje yra kondicionierių, dėl kurių oda ir kailis atrodo geriausiai. Jame nėra stiprių cheminių medžiagų, nepalieka dirginančių likučių, pH subalansuotas ir švelnus.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Cruelty Free – be muilo.

Bio-groom nenuplaunamas šampūnas šunims ir katėms. Vonia be vandens, „Waterless Bath™“ leidžia plauti šampūnu nesudrėkinant ar neskalaujant kailio, kai maudytis nepraktiška. Waterless Bath™ sudėtyje yra kondicionierių, dėl kurių oda ir kailis atrodo geriausiai. Jame nėra stiprių cheminių medžiagų, nepalieka dirginančių likučių, pH subalansuotas ir švelnus. Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje. Cruelty Free – be muilo.

Kiekis

Aprašymas

Privalumai:

Dėmėms pašalinti

Tarp maudynių

Esant blogam orui

Kad būtų išvengta purvo, nemalonaus kvapo namuose

Išvalyti ir dezodoruoti

Prižiūrint jaunus šuniukus ir kačiukus

Po operacijos

Seniems ir sergantiems augintiniams


Naudojimas:

Kruopščiai sudrėkinkite plaukus su Waterless Bath™ ir gerai masažuokite, kol atsiras lengvos valomosios putos. Išdžiovinkite minkštu, sugeriančiu rankšluosčiu, o tada tiesiog šepečiu, šukuokite arba išdžiovinkite.

Saugus naudoti su vietinėmis blusų ir erkių gydymo priemonėmis.

Sudėtis:

Purified Water, Sodium Coco Sulfate, Decyl Glucoside, Lauramidopropyl Betaine, PEG-75 Lanolin, Polysorbate 20, Chamomile, Lavendar Fragrance, Phenoxyethanol, Blue1, Red 33.