Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Bio-groom Wiry Coat -  šampūnas šunims ir katėms šiukščiam kailiui, 355ml
Bio-groom Wiry Coat -  šampūnas šunims ir katėms šiukščiam kailiui, 355ml

Bio-groom Wiry Coat - šampūnas šunims ir katėms šiukščiam kailiui, 355ml

12,49 €
Su PVM

Bio-groom  „Wiry Coat Texturizing“ šampūnas buvo sukurtas specialiai tam, kad natūraliai šiurkščios, sausos ir sausos tekstūros veislių kailis būtų norimos tekstūros.

Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Bio-groom  „Wiry Coat Texturizing“ šampūnas buvo sukurtas specialiai tam, kad natūraliai šiurkščios, sausos ir sausos tekstūros veislių kailis būtų norimos tekstūros. Saugus naudoti su vietiniais vaistais nuo blusų ir erkių. Rekomenduojama geriausių veisėjų ir profesionalių groomerių visame pasaulyje.

Kiekis

Aprašymas

Privalumai:

Įrodytas švelnumas.

Kailiui suteikia tekstūros ir šiurkštumo.

Hidrolizuotas įsisavinamas sojos baltymas, stiprinantis kailį ir paliekantis lygų bei blizgantį.

Greitai gausite sodrių putų, be likučių ir greitesnį skalavimo laiką.

Prausikliai, gauti iš atsinaujinančio ir 100% biologiškai skaidaus kokosų aliejaus šaltinio.


Naudojimas:

Sudrėkinkite kailį vandeniu. Užtepkite pakankamai šampūno, kad susidarytų sodrios putos. Naudokite tiesiai iš buteliuko arba praskieskite 4 dalimis vandens arba sureguliuokite praskiedimą, kad padengtumėte norimą tekstūrą. Vengti patekimo į akis. Nuplaukite, tada išdžiovinkite ir tvarkykite kaip įprasta. Norėdami gauti papildomos tekstūros ir išlaikymo, naudokite Bio-Groom Spray Set™ kailio tekstūravimo priemonę ir Bio-Groom ProWhite™ Harsh Coat priežiūros pudrą.

Saugus naudoti su vietinėmis blusų ir erkių gydymo priemonėmis.

Sudėtis:

Purified Water, Sodium Coco Sulfate, Decyl Glucoside, Cocoamidopropylamine Oxide, PEG-4 Rapeseedamide, Perfume, Citric Acid, Phenoxyethanol, Blue1, Red 33.