Naujiena - Ontario prekinis ženklas Lietuvoje

Naujiena - Ontario prekinis ženklas Lietuvoje

Kadangi mums reikia kokybiškos, subalansuotos mitybos ir pakankamai fizinio krūvio, kad gyventume sveikai, šunims reikia to paties. Jų mityba turėtų būti grindžiama daugiausia aukštos kokybės baltymais, taip pat riebalais, angliavandeniais, vitaminais ir mineralais. Teisinga šių atskirų komponentų dalis užtikrina optimalų vystymąsi, augimą, blizgantį kailį ir gerą viso organizmo funkcionavimą, o svarbiausia – ilgesnį gyvenimą. Remdamiesi ilgamete patirtimi ir su geriausiais mitybos specialistais, mes sukūrėme pašarą, kuris atitinka visus mitybos reikalavimus yra lengvai virškinamas. Naudojant aukštos kokybės pašarus galima išvengti daugelio sveikatos problemų, tokių kaip virškinamojo trakto ligos, raumenų ir kaulų sistemos sutrikimų, alergijos, nutukimo ir daugelis kitų.

Kokybiška ir subalansuota mityba, skirta aktyviam ir ilgalaikiam mūsų augintinio gyvenimui!

Baltymai

Baltymai yra svarbi ir natūrali šuns dietos dalis, kuri jiems yra nepakeičiama. Gyvūniniai baltymai yra idealūs, kadangi juos šunys lengviau virškina ir iš jų gauna daugiausiai naudingų medžiagų (amino rūgščių, vitaminų ir mikroelementų) audiniams, raumenims auginti ir organizmui atgauti bei regeneruoti. Tačiau taip pat svarbu, iš kurio šaltinio šuo gauna baltymų, kad jie lengvai virškintųsi. Todėl Ontario pašarui buvo pasirinkti tik aukštos kokybės baltymų šaltiniai su jų kilmės garantija.

Ėriena – nealergizuojantis, dietinis ingredientas, kuris yra baltymų, amino rūgščių, vitaminų ir mineralų šaltinis (didelis kalcio, fosforo, geležies, vitaminų B1, B2 kiekis). Lengvai virškinamas ir išskirtinio skonio.

Ontario sausas maistas su ėriena mažų veislių, suaugusiems ir jauniems šunims

Ontario sausas maistas su ėriena vidutinių veislių, suaugusiems ir jauniems šunims

Ontario sausas maistas su ėriena didelių veislių, suaugusiems šunims

Vištiena – dietinis ingredientas, kuriame yra daug visaverčių baltymų, aminorūgščių, mažai cholesterolio, riebalų ir sočiųjų riebalų rūgščių. Gausu mineralų (fosforo, kalio, magnio, kalcio, geležies, vitaminų B3, B5, B6). Gerai virškinama.

Ontario sausas maistas su vištiena ir bulvėmis, jauniems, didelių veislių šunims

Riebalai

Riebalai yra dar vienas būtinas sveikos mitybos komponentas. Jie suteikia būtinų riebiųjų rūgščių omega 3 ir 6 šaltinį ir suteikia galimybę naudoti riebaluose tirpius vitaminus (vitaminą A, vitaminą D, vitaminą E, vitaminą K). Jie taip pat yra geras energijos šaltinis. Dietos metu riebalai pirmiausia skatina sveiką ir blizgantį kailį ir teigiamai veikia odos būklę. Į pašarus dedami geriausi riebalų, žuvų taukų ir vištienos riebalų šaltiniai.

Angliavandeniai

Šunų mityboje angliavandeniai daugiausia yra greito energijos šaltinis, jų virškinimas yra daug lengvesnis nei baltymų virškinimas ir jų perdirbimas ne taip apkrauna virškinimo sistemą. Pirmenybė teikiama tinkamam jų kiekiui, nes jie padeda išsaugoti baltymus kaip energijos formą, tačiau esant dideliam jų kiekiui, šunys gali nutukti. Todėl pašaruose randate optimalią angliavandenių ir baltymų dalį, kuri palaiko sveiką, jų amžiui pritaikytą šunų svorį. Angliavandenių šaltiniai pašaruose yra: ryžiai, bulvės.

Ryžiai – puikus energijos šaltinis, kuriame taip pat yra daug mineralų ir vitaminų. Tai labai lengvai virškinama ir labai padeda gydant virškinimo sutrikimus. Jis taip pat tinka jautriems šunims, nes nesukelia alergijos.

Bulvės – bulvių krakmole, priešingai nei grūduose, yra didesnė amilopektino, kuris yra augalinis polisacharidas, veikiantis kaip teigiamos žarnyno mikrofloros žinduolių žarnyne, dalis. Iš bulvių išgaunamas pluoštas yra labai subtilus, todėl leidžia visiškai išvalyti žarnyną, įskaitant klostes (t. y. Gumbus), kurių nepavyksta pasiekti iš kitų šaltinių gautam pluoštui. Dėl šios savybės bulvių pluoštas padeda tinkamai veikti žarnyno peristaltiką.

Vitaminai ir mineralai

Vitaminai ir mineralai yra būtini šunų sveikatai ir jų trūkumas gali pasireikšti įvairiai, pvz. kaip silpnumas, uždegimas, odos problemos, problemos su sąnariais ir kt.

Vitaminas A atsakingas už sveiką regėjimą. Vitaminas E – antioksidantas, teigiamai veikia širdies veiklą bei kraujotaką. Vitaminas D3 – yra ypač svarbus kaulams ir tinkamam imuninės sistemos funkcionavimui. Vitaminas B1 – teigiamai veikia nervinę sistemą. Vitaminas B2 – optimaliam medžiagų apykaitos funkcionavimui. Vitaminas B6 palaiko baltymų, angliavandenių ir riebalų pasisavinimą iš maisto. Vitaminas B12 – tinkamam nervų sistemos formavimui ir funkcionavimui. Bei kiti vitaminai, būtinai sveikatai ir imunitetui – varis, cinkas, geležis, manganas, jodas, selenas

Specialus žolelių ir prieskonių mišinys

Specialus žolelių ir prieskonių mišinys, kuris pridedamas prie pašaro ir daro jį unikaliu. Teigiamas šio mišinio poveikis stiprina imuninę sistemą, rūpinasi sveikais dantimis ir dantenomis, padeda sveikai virškinti, mažina vidurių pūtimą ir turi daug kitų naudingų savybių.

Pankolis – tai vaistinė žolelė, kuri gerai veikia kaip prevencinė priemonė nuo pilvo pūtimo, palaiko virškinimą ir taip pat skatina apetitą.

Yuka – pagrindinis privalumas yra tas, kad jis susiriša su amoniaku ir taip sumažina kvapą. Jis veikia organizme kaip natūralus prausiklis. Pašalina patologines (nesveikas) nuosėdas. Tai pagerina fiziologinius (natūralius) procesus ir todėl teigiamai veikia virškinimo sistemą. Tai gali padidinti medžiagų apykaitos greitį ir taip pagerinti natūralią organizmo detoksikaciją ir pagerinti sveikatą. Šiuolaikinėje medicinoje jis naudojamas sergant lėtinėmis žarnyno ligomis.

Rozmarinas – veikia kaip natūralus antioksidantas, pasižymintis dezinfekuojančiu ir antiseptiniu poveikiu. Šiek tiek padidindamas kraujospūdį – pagerina kraujotakos sistemą, raumenų, sąnarių, bet ir smegenų, kraujotakos veiklą. Jis palaiko kepenų veiklą, padidina tulžies gamybą ir taip padeda spręsti įvairias virškinimo sistemos problemas.

Cinamonas – tai vadinamasis natūralus antibiotikas ir veikia prieš įvairius virusus, bakterijas ir grybus. Jis turi dezinfekuojantį ir antiseptinį poveikį. Padidina kūno apsaugą. Tai taip pat mažina cholesterolio kiekį. Tai taip pat yra natūralus antioksidantas ir apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų. Padeda išvengti uždegimo ir infekcijos.

Čiobreliai – padeda esant vidurių pūtimui, virškinamojo trakto uždegimui ir nuo viduriavimo. Sumažina infekcijos riziką, veiksmingą nuo bakterijų ir parazitų. Vienas iš augalų, pasižymintis didžiausiu antiseptiniu poveikiu.

Gvazdikėliai – taip pat turi stiprų antiseptinį, nuskausminamąjį, anestezinį ir antibakterinį poveikį. Tai stimuliuoja širdį, apsaugo nuo žarnyno uždegimo, pykinimo.

Anyžius – palaiko virškinimą, didina apetitą, ramina virškinimo sistemą, nuo vidurių pūtimo, vartojamas viduriuojant.