Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Boksai šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-22 of 22 produktų

BOKSAI ŠUNIMS

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų šunų nešioklių ir boksų pasirinkimą, skirtą užtikrinti didžiausią saugumą ir komfortą jūsų keturkojams draugams bet kokios kelionės metu. Nesvarbu, ar planuojate trumpą kelionę pas veterinarą, ar leidžiatės į didžiulį nuotykį, teisingas nešioklės ar transportavimo bokso pasirinkimas yra labai svarbus. Mūsų kruopščiai sukurtas asortimentas yra skirtas jūsų unikaliems poreikiams ir jūsų šuns gerovei kiekvienos kelionės metu. Nešioklė ir boksas šuniui yra nepamainomos priemonės keliaujant su savo augintiniu.

Pirmenybę teikiame augintinių saugumui

Vežant savo brangius šunis, visada reikėtų užtikrinti jų saugumą. Mūsų nešioklių ir transportavimo boksų asortimentas buvo kruopščiai sukurtas atsižvelgiant į jūsų augintinio saugumą. Mūsų boksai šunims yra pagaminti iš itin tvirtų medžiagų, todėl atlaikys daugelį išbandymų. Saugūs užrakinimo mechanizmai ir efektyvi ventiliacija yra specialiai sukurti taip, kad garantuotų jūsų keturkojo saugumą kiekvienoje kelionės dalyje. Tuo tarpu nešioklė šuniui yra gaminama tik iš patvarių medžiagų, kurios gali nesunkiai atlaikyti jūsų šuns svorį.

Tinkamas dydis – komforto garantas

Tinkamo dydžio nešioklės ir transportavimo bokso šunims pasirinkimas yra būtinas norint užtikrinti jų komfortą ir saugumą kelionės metu. Mūsų el. parduotuvėje yra įvairaus dydžio boksų ir nešioklių, todėl jūsų šuo galės patogiai stovėti, apsisukti ir atsigulti, tuo pačiu jaustis saugiai. Kiekvienas šuo yra unikalus, todėl pasirūpinome savo asortimente turėti skirtingo dydžio boksų ir nešioklių šunims, kurie atitinka specifinius skirtingų veislių ir dydžių poreikius.

Mes suprantame, kad be saugumo ir dydžio, jūsų šuns patogumas jums taip pat yra nepaprastai svarbus. Mūsų šunų nešioklės yra apgalvotai suprojektuotos, atsižvelgiant į jūsų augintinio gerovę. Taip pat visada galite dar labiau padidinti jų patogumą į nešioklę įdėdami minkštą paklodę, jo mėgstamą žaislą ar ką nors, kas turi šuniui pažįstamą kvapą. Tai jūsų augintiniu gali suteikti papildomos ramybės kelionės metu, todėl patirtis bus neabejotinai malonesnė ir be streso.

Laipsniškas pratinimas

Vienas aspektas, į kurį dažnai neatsižvelgiama norint saugiai vežti šunį, yra laipsniškas jūsų augintinio pripratimas prie šunų nešioklės ar bokso. Primygtinai rekomenduojame supažindinti savo šunį su nauja kelionių aplinka gerokai prieš planuojamą kelionę. Tai leidžia jiems susipažinti su nauju daiktu, apsišniukštinėti ir, galiausiai, apsiprasti jo viduje, praleidžiant vis daugiau laiko jame. Tokie laipsniški ir gerai apgalvoti veiksmai leis išvengti nemalonių situacijų pačios kelionės metu ir, žinoma, papildomo streso.

Nešioklė šuniui ir transportavimo boksas – kaip išsirinkti?

Renkantis tinkamą nešioklę ir boksą šunims, reikia atsižvelgti į keletą pagrindinių aspektų, kad būtų užtikrintas jūsų augintinio saugumas ir patogumas kelionės metu.

Įvertinkite savo šuns dydį, veislę ir poreikius. Taip pat apsvarstykite, ar jūsų šuniui reikia šių daiktų trumpoms kelionėms, kelionėms lėktuvu ar ilgoms kelionėms.

Suteikite pirmenybę saugumui. Sauga turėtų būti jūsų svarbiausias rūpestis. Ieškokite tvirtos konstrukcijos, saugių fiksavimo mechanizmų ir gerą ventiliaciją turinčias nešiokles ir boksus, kad užtikrintumėte šuns gerovę transportavimo metu.

Atsižvelgę į šiuos patarimus, net neabejojame, išsirinksite puikią nešioklę ir transportavimo boksą savo mylimam augintiniui.

Šunų boksai ir nešioklės internetu

Alphazoo šunų ir kitų augintinių el. parduotuvėje rasite platų transportavimo boksų ir nešioklių pasirinkimą, todėl galėsite išsirinkti tinkamas prekes bet kokios veislės ir dydžio šunims. Šunų nešioklės ir boksai šunims skiriasi savo dydžiu, prekės ženklu, gamybinėmis medžiagomis, užraktų mechanizmais ir papildomomis funkcijomis. Išsirinkite sau labiausiai tinkamą ir džiaukitės komfortiškomis kelionėmis drauge su savo augintiniu.

Filtruoti pagal