Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Boksai šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-13 of 13 produktų

BOKSAI ŠUNIMS

Nesvarbu, ar jūs ir jūsų šuo keliaujate po pasaulį kartu, ar jums tiesiog reikia nuvežti jį pas veterinarą, boksas šunims yra naudingas šuns reikmenų priedas: jis saugo jį keliaujant automobilyje ir leidžia pasiimti šunį kartų jį lėktuvą. Rinkoje yra tiek daug šunų bokso tipų, kad jums nebereikia naudoti  sunkios, didelių gabaritų bokso, kad galėtumėte transportuoti šunį. Tačiau prieš pasirenkant šunų boksą, pateikiame keletą naudingų gairių, kaip susiaurinti Jūsų pasirinkimą.

Išmatuokite savo šunį!

Norėdami pasirinkti tinkamą bokso dydį, turite žinoti savo šuns ūgį ir ilgį. Nešioklė turi būti pakankamai didelė, kad jis galėtų lengvai apsisukti, o gulėdamas susirangytų ar išsitiestų. Išmatuokite nugarą nuo kaklo, kur yra antkaklis iki uodegos pagrindo. Tada pridėkite 3-6cm prie šio matavimo.

Išmatuokite šuns (pečių) aukštį nuo pečių viršaus iki žemės. Nešioklėms su minkštais kraštais pridėkite nuo 5cm iki 8cm  prie pečių aukščio. Kietųjų pusių laikikliams pridėkite nuo 8cm iki 13cm. Nešioklės-tašės, tokios kaip kuprinės ir rankinės, turi būti prigludusios ir jaukios; Šuo prilaikomas labiau prie jūsų kūno, o ne pačios rankinės. 

Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra šuns svoris. Gamintojai nurodo bokso dydžio ir svorio apribojimus, o jei jūsų šuo yra tarp dviejų dydžių, visada rinkitės didesnį dydį, juk tai Jūsų šuns komfortas.

Kam naudoti boksą šunims?

Jei šuns boksas bus skirtas tik kelionėms automobiliu, kai šuo  išvažiuoja ir keliauja su jumis, jums reikės kažko lengvo, lengvai nešiojamo, lengvai sulankstomo ir patogaus jūsų šuniui.

Jei planuojate skristi, oro linijos taiko griežtas taisykles naminių gyvūnėlių vežėjams, todėl turėtumėte pasikonsultuoti su oro linijų bendrove. Yra ne tik dydžio, bet ir konstrukcijos reikalavimai.  Tokie boksai šunims dažniausiai būna tvirtesni, ne tokie erdvūs, tačiau stipresnės konstrukcijos saugiam transportavimui.

Pasirinkite bokso tipą

Šunų boksai yra kelių pagrindinių tipų, todėl pasirinkite tipą, kuris tinka jūsų šuniui ir jūsų veiklai.

Standartiniai, plastmasiniai, “kietieji” boksai – kartais jiems teikiama pirmenybė dėl patvarumo ir tvirtos konstrukcijos. Kietas boksas suteikia šiek tiek daugiau apsaugos jūsų šuniui ir yra lengvai valomas. Jei keliaujate lėktuvu, o jūsų šuo per didelis po sėdyne slepiamai nešioklei, Jums vertėtų rinktis plastmasinius boksus, patvirtintų oro linijų išmatavimų. Mažiems šunims galite rinktis iš viršaus atidaromą boksą, kuris leidžia pakelti šunį ir įdėti jį į vidų.

Boksai šunims skirti ne tik patiems mažiausiems žaisliniams pudeliams ar mažiems trumpakojams taksams. Nesvarbu, ar jums reikia vežtis savo šunį į lėktuvą, ar turėti senesnį ar silpną šunį, kuris vis dar mėgsta pasivaikščioti su jumis, tinkamas šuns boksas yra paprastas ir patogus būdas pasiimti su savimi draugą, šunį.

Įsigykite boksą šunims internetu alphazoo.lt pigiau. 

Filtruoti pagal