Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • −20%

Brit Care Cat dovanų dėžė katėms

7,99 €
9,99 € Sutaupykite 20%
Su PVM

Dovanų dėžė suaugusioms katėms – sausas maistas, konservai, skanėstai ir žaislas.

Dovanų dėžė suaugusioms katėms – sausas maistas, konservai, skanėstai ir žaislas.

Kiekis

Išparduota
Pridėti į norų sąrašą
Aprašymas

Mėgstate pirkti dovanas savo keturkojui draugui, bet taip pat rūpinatės jo sveikata? Paruošėme dovanų dėžę katėms, kuri yra pilna sveikų ir skanių Brit Care Cat deliCATeria linijos gaminių. Viduje rasite sauso maisto, konservų, skanėstų ir žaislą. Dėžė pagaminta iš tvarių medžiagų.
Dėžutėje rasite:

•  Brit Care Cat Fillets in Gravy Savory Salmon konservas katėms su lašiša filė padaže, 85g. Pagardinta šaltalankiais ir nasturtėmis. Superpremium visavertis šlapias maistas suaugusioms katėms. Be grūdų. 

•  Brit Care Cat Sterilized Fillets in Jelly with Hearty Duck&Tender Turkey konservas katėms antiena ir kalakutiena, 85g. Pagardinta morkomis ir rozmarinais. Superpremium visavertis šlapias maistas suaugusioms sterilizuotoms katėms. Be grūdų.

•  Brit Care Cat Superfruits Insect skanėstas su vabzdžiais, kokosais ir erškėtuogėmis, 100g. Papildomas kačių maistas. Traškūs skanėstai be grūdų. Tinka suaugusioms katėms turinčioms maisto netoleravimo problemų.

•  Brit Care Cat Superfruits Lamb skanėstas katėms su ėriena ir kokosais, 100g. Papildomas kačių maistas. Traškūs skanėstai be grūdų.

•  Brit Care Cat Calming skanėstas katėms, 50g. Papildomas kačių maistas. Pusiau drėgnas funkcinis skanėstas, kuris praturtintas katžolėmis ir goji uogomis, palaiko gerą nervų sistemos veiklą.

•  Brit Care Cat Grain-Free Indoor Anti-stress sausas maistas katėms, 50g. Visavertis pašaras suaugusioms namie gyvenančioms katėms. Be grūdų. Namie gyvenančios katės dažnai patiria įvairų stresą, kurį gali sukelti bet kokie pokyčiai jų aplinkoje – pavyzdžiui, naujas šeimos narys, perstumdyti baldai, persikraustymas ir kt. Visi šie veiksniai neigiamai veikia kačių nervų ir kraujotakos sistemas.

•  Brit žaislinė pelė su plunksnuota uodega ir katžole viduje. Katžolės varo kates iš proto ir įkvepia jas medžioklei.