Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

BRIT CARE konservai šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-13 of 13 produktų

BRIT CARE

Brit care konservai idealiai tinka jautrų skrandį turintiems šunims. Tokie augintiniai dažniausiai kenčia nuo alergijų, viduriavimo ir netoleruoja daugelio ingredientų. Brit care konservai šunims turi vieno baltymo konservus, tai reiškia, kad yra mažinama "apkrova" virškinimui, kadangi sudėtis papildyta tik vienu mėsos baltymu (jautiena, kalakutiena, triušiena). Vieno baltymo konservai: Brit care mono. Kiti konservai (Brit care pate & meat) yra su mėsa, papildyta subproduktais (kepenimis, širdimi, skrandžiu ir t.t.). Galima rinktis iš skirtingų skonių: su vištiena, kalakutiena, triušiena, antiena. Šie konservai tinkami ir jauniems šunims. Dėl nedidelės talpos (400gr) greičiau suvartojami, tad išlaiko šviežumą. Tam, kad konservai šaldytuve išliktų šviežūs, galite juos uždengti konservu dangteliu.

Kodėl reikėtų rinktis “Brit Care” konservus šunims?

Brit care konservai šunims pasižymi ypač gera sudėtimi. Brit care konservai gali būti vieno baltymo: su ėriena, jautiena, kalakutiena, o tai užtikrina, kad konservai tiks net jautriausią skrandį turinčiam augintiniui. Konservai puikios sudėties ir ypač maistingi. Jie gali būti naudojami kaip pagrindinis maisto šaltinis.

Kokios yra šunų konservų “Brit Care” kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Brit care konservų šunims kainos Alpha zoo parduotuvėje ypač patrauklios. Galite rinktis skirtingų skonių konservus arba išbandyti rinkinį ir taip sutaupyti. Mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada.

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Prieinamumas
Kaina