Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

BRIT CARE sausas maistas šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

BRIT CARE

Brit care sausas maistas - vienas geriausių maistų, esančių rinkoje dėl savo kainos ir kokybės santykio. Pašaras be alergenų, tinkantys alergiškiems, išrankiems šunims. Sudėtyje esantys komponentai  sulaiko amoniaką ir neutralizuoja kvapą sukeliančias medžiagas, taip sumažinant išmatų kvapą.  Taip pat: - Stiprina sąnarius - Stiprina natūralią apsaugą - Mažina žarnyno floros patogenus - Palaiko nervų sistemos vystymąsi - Užtikrina gerą raumenų masę - Apsaugo gleivines ir kepenis - Apriboti kvapus ir išmatų tūrį. Brit care sausas maistas šunims gali būti naudojamas nuo 4 savaičių amžiaus. Įvairios pozicijos pritaikytos visoms veislėms, amžiaus grupėms ir poreikiams šunims. Gamintojas taip pat siūlo pozicijas su lašiša ir bulvėmis (Salmon & potatoes). Receptas su unikaliu baltymų ir energijos šaltiniu - lašiša ir bulvėmis - be grūdų, skirtas jautriam virškinimui. Anti-senėjimo faktorius. Didelis vitamino E ir seleno kiekis organinėje formoje užtikrina stiprų antioksidacinį kompleksą, apsaugantį ląstelių membranas nuo laisvųjų radikalų.

Kodėl reikėtų rinktis “Brit Care” sausą maistą šunims?

Brit Care sauso maisto sudėtyje nėra ingredientų, sukeliančių alergiją, todėl jis tinka daugumai šunų, nuo mažiausių iki didžiausių veislių. Atsiliepimai apie Brit Care bene geriausi, lyginant su kitais sauso maisto gamintojais.

Kokios yra šunų maisto “Brit Care” kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Brit Care sauso šunų maisto kainos, lyginant su kitais gamintojais, siūlančiais tą pačią kokybę ir panašią sudėtį, yra nedidelės. Alpha zoo parduotuvėje Jūs įsigysite Brit Care už iš ties patrauklią kainą.