PRISTATYMAS OMNIVA PAŠTOMATU ARBA KURJERIU

Prekės pristatomos pasirinktinai - Venipak kurjerių tarnybos į namus ar darbą ir į Omnivos paštomatus (pristatomos siuntos iki 30 kg svorio)  

  • Jei siuntos vertė yra 30 € ir daugiau – prekių pristatymas paštomatu yra NEMOKAMAS.
  • Jei siuntos vertė yra mažesnė nei 30 € – vienos siuntos pristatymas paštomatu, visoje Lietuvoje Jums kainuos 2.19 €.
  • Siuntos į Kuršių Neriją yra apmokestinamos papildomu 20 € pristatymo mokesčiu, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.
  • Nemokamas pristatymas VENIPAK kurjeriu nuo 89 €, užsakymai iki 89 € kurjeriu kainuoja 3.49€.
  • Atsiimti užsakymus galima ir parduotuvėje adresu: antakalnio g. 42, Vilnius. Prekes atsiimti galite TIK po užsakymo paruošimo patvirtinimo, išsiųsto Jums elektroniniu paštu. (Darbo laikas: I-V 10-19h, VI 10-15h, VII -)

PASTABOS

Užsakius daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos ne vienu metu, nes gali būti gabenamos iš skirtingų sandėlių..

SVARBU

Pardavėjas negali visais atvejais garantuoti, kad užsakytos prekės klientą pasieks per nurodytą terminą. Dėl nenumatytų aplinkybių kaip pvz. padidėjusio siuntų kiekio šventiniu periodu, ar vežėjo logistikos klaidos siuntos pristatymas gali vėluoti.

PREKĖS PRIĖMIMAS

 Priimdami siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę siuntos nepriimti. Priėmus siuntą, laikoma, kad siunta buvo pristatyta be pažeidimų.

ĮVEDUS NETEISINGUS PRISTATYMO DUOMENIS

Klientui nurodžius neteisingus siuntos pristatymo duomenis (gavėjo vardas, pavardė, adresas, pašto kodas, kontaktinis telefono numeris), gali keistis užsakymo pristatymo terminas. Pasikeitus pristatymo duomenims, prašome kuo skubiau mus informuoti el.paštu [email protected] arba klientų aptarnavimo telefonu 8-675-28475.

PRANEŠIMAI

Atlikus užsakymą, nurodytu el. pašto adresu gausite laiškus apie Jūsų užsakymo būsenas. Užsiregistravus mūsų el. parduotuvėje, savo užsakymų istoriją, taip pat ir siuntų sekimo numerius galite rasti savo paskyroje. Jei gavote automatinį laišką apie Jūsų siuntos pristatymą, tačiau jos vis dar negavote, kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais. Kilus papildomiems klausimams su mumis galite susisiekti darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00 valandos el. paštu ([email protected]) arba nurodytu telefonu (8 675 28 475).