Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Dantų priežiūros priemonės šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

DANTŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Tinkamos burnos higienos palaikymas svarbus ne tik mums. Mylimų naminių gyvūnų dantys taip pat reikalauja atitinkamos priežiūros. Pastebėjus, jog šuns burnos kvapas pasikeitė, tapo nemalonus, gyvūnas seilėjasi daugiau nei anksčiau, o maisto valgymo įpročiai staiga pasikeitė, reikia sunerimti. Panašu, kad augintinį kankina danties skausmai. Šunų dantų valymo priemonės - pirmas žingsnis į tokių nutikimų prevenciją.

Šunų dantų priežiūros priemonės: kokie galimi variantai?

Norėdami padėti savo gyvūnui palaikyti optimalią burnos būklę, galite rinktis iš didelio priemonių pasirinkimo. Šunų dantų priežiūra neprivalo būti įpareigojanti ir varginanti  tiek šeimininką, tiek gyvūną.

Standartinės šunų priežiūros priemonės - šepetėliai ir dantų pastos. Šis pasirinkimas labai tinka tada, kai augintinis mėgsta šį ritualą, nesipriešina. Šeimininkams darbą palengvina specialūs antgaliai, kuriuos patogu užmauti ant pirštų ir be vargo išvalyti šuns dantis.

Šunų dantų valymas neapsieina be inovacijų - geliai tampa vis populiaresniu tinkamos burnos higienos palaikymo įrankiu. Šis produktas intensyviai naudojamas kasdien mėnesį arba du, vėliau gelis ant šuns dantų tepamas tik kas kelias dienas. Produkto esmė - pašalinti ant dantų susikaupusius akmenis bei kovoti su blogu burnos kvapu.

Tokios dantų priežiūros priemonės kaip purškalai ir probiotikų kupini milteliai yra ypač lengvai naudojami. Pirmąjį reikia reguliariai purkšti ant gyvūno dantų, taip apsaugant dantenas nuo uždegimų ir palaikant optimalų burnos kvapą. Antroji priemonė gali būti tiesiog patiekiama su augintinio maistu.

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Dydis
Skonis
Prieinamumas
Prekės ženklas
Kaina