Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Dantų priežiūros priemonės katėms

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-17 of 17 produktų

DANTŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Jūsų murkiantis augintinis yra geriausias jūsų draugas, tačiau ne visada malonu priglausti prie savo katės, sklindant blogam kvapui. Yra keletas blogo kačiuko kvapo priežasčių - nuo kačių maisto, kurį ji valgo, iki rimtesnių sveikatos sutrikimų.

Dantų priežiūra

Tinkamą katės dantų priežiūra ir turint katės dantų šepetėlį, jūs padėsite savo katei išvengti dantų ėduonies. Dantų priežiūra katėms prasideda nuo valymo priemonių. Katės gali susirgti dantų ertmės ligomis, kaupiantis dantų akmenimis. „Tropiclean“ dantų gelis vienas lengviausių ir efektyviausių gelių specialiai skirtas blogam burnos kvapui ir akmenims naikinti. Šiame skystame dantų gelyje yra daug naudingų, bet neerzinančių medžiagų, kurie padės gaivinti jūsų augintinio kvėpavimą.

Skanėstai dantų priežiūrai

Funkciniai kačių maisto papildai-skanėstau yra alternatyvus natūralus būdas palaikyti kačių burnos sveikatą. Specialiai sukurta formulė naudoja sūrių, probiotikų, mineralų ir dar daugiau savybių, kad padėtų išlaikyti burnos sveikatą. Geriausių dantų papildų-skanėstų, dantų valymo priemonių katėms įsigykite alphazoo.lt internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje, kur šiandien rasite geriausius kačių reikmenis!

Filtruoti pagal