Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Dermoscent ATOP 7® Hydra Cream - drėkinantis kremas šunims ir katėms
Dermoscent ATOP 7® Hydra Cream - drėkinantis kremas šunims ir katėms

Dermoscent ATOP 7® Hydra Cream - drėkinantis kremas šunims ir katėms

17,99 €
Su PVM

ATOP 7® Hydra Cream yra specialiai sukurtas drėkinti, maitinti ir apsaugoti nuo sausos iki labai sausos odos. Dėl savo skystos ir lengvos tekstūros jis greitai susigeria.

Dehidratuotos, pleiskanojančios vietos

Į alergiją linkusiai odai

ATOP 7® Hydra Cream yra specialiai sukurtas drėkinti, maitinti ir apsaugoti nuo sausos iki labai sausos odos. Dėl savo skystos ir lengvos tekstūros jis greitai susigeria. Dehidratuotos, pleiskanojančios vietos Į alergiją linkusiai odai

Kiekis

Aprašymas

ATOP 7® Hydra Cream padeda ilgai drėkinti odą ir sustiprina odos barjerą, kad apsaugotų odą nuo išorinių agresijų. Natūralūs jo ingredientai padeda atkurti odos elastingumą ir intensyviai ją maitina.

Jo skysta ir lengva tekstūra leidžia greitai įsisavinti, kad palengvintų sunegalavusią odą. ATOP 7® Hydra Cream sudėtyje yra natūralaus kartaus skonio agento, kuris sulaiko gyvūnus nuo laižymo.

Užtikrina ilgalaikį odos drėkinimą bei mitybą, esant odos sausumui. ATOP 7® Hydra Cream buvo išbandytas kontroliuojant veterinarijos gydytojams, tam kad

būtų užtikrintas geriausias produkto veiksmingumas ir saugumas, išlaikant optimalią produkto kokybę. Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų.

ATOP 7® Hydra Cream formulė buvo specialiai sukurta sausai ar į alergiją linkusiai odai. Kremas praturtintas natūraliomis, griežtai atrinktomis dėl jų unikalių ir viena kitą papildančių savybių, sudedamosiomis dalimis: natrio PCA (natūralus odos drėkiklis), skvalanas iš alyvuogių ir nepakeičiamosios riebalų rūgštys (Omega-3, omega-6) iš augalų ekstraktų. ATOP 7® Hydra Cream gali sustiprinti odos barjerą. Raudonoji jūrinė Microalgae formuoja odos paviršiuje apsauginę plėvelę, kad išsaugotų odos drėgmę. Dėl lengvos ir skystos tekstūros ATOP 7® Hydra Cream susigeria akimirksniu. Minkštinamasis ATOP 7® Hydra Cream, švelnina ir ramina odą.

Naudojimo būdas: Tolygiai užtepkite kremą ir leiskite susigerti į odą. Tepkite odą kartą ar du per dieną reikiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui. Nenuryti.

Vengti kontakto su akimis. Saugoti nuo vaikų. Nėra duomenų apie naudojimą gyvūnams iki 3 mėn. Amžiaus. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, drėgmės.

Nelaikyti aukštesnėje nei 30°C temperatūroje.

Tinkamumo laikas: Žiūrėti ant pakuotės.

Pakuotė: 50ml.

Pagaminta Prancūzijoje kompanijai Laboratoire de Dermo-Cosmetique Animale