Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Dermoscent ATOP 7® Spray - purškiama raminanti emulsija šunims ir katėms
Dermoscent ATOP 7® Spray - purškiama raminanti emulsija šunims ir katėms

Dermoscent ATOP 7® Spray - purškiama raminanti emulsija šunims ir katėms

21,99 €
Su PVM

Su dviguba naujove ATOP 7® Spray yra patentuota raminanti odos priežiūros priemonė be steroidų, skirta į alergiją linkusiai odai. Dėl itin plonos submikroninės tekstūros jis greitai susigeria po užtepimo ir sudaro apsauginę „antrosios odos“ plėvelę.

Gydo:

Niežulį

Dirginimą

Su dviguba naujove ATOP 7® Spray yra patentuota raminanti odos priežiūros priemonė be steroidų, skirta į alergiją linkusiai odai. Dėl itin plonos submikroninės tekstūros jis greitai susigeria po užtepimo ir sudaro apsauginę „antrosios odos“ plėvelę. Gydo: Niežulį Dirginimą

Kiekis

Aprašymas

ATOP 7® purškalas padeda sumažinti sudirginimą ir nuraminti niežulį. Ši originali emulsija taip pat padeda sustiprinti odos barjerą ir išlaikyti odos hidrataciją.

Itin plona submikroninė tekstūra užtikrina greitą absorbciją ir padeda greitai nuraminti pažeistą odą. ATOP 7® Purškalas sudaro nematomą ir neužstojančią apsauginę plėvelę su „antros odos“ efektu, užtikrinančiu ilgalaikį poveikį.

ATOP 7® yra nesteroidinis preparatas šunims, skirtas dažnam naudojimui esant sudirgintai ar į alergiją linkusiai odai.

Naudojimo būdas: purkškite tiesiai ant sudirgusių vietų vieną ar keletą kartų per dieną (priklausomai nuo odos sudirginimo).

Tinkamumo laikas: Žiūrėti ant pakuotės.