Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Šunų dubenėliai

Aktyvūs filtrai

  • −15%

Neslystantis metalinis dubenėlis įv. dydžių (smėlio spalvos)

Yra prekyboje
Reguliari kaina 4,69 € −15% Kaina 3,99 €
Nuo 3,99 € iki 10,19 €

Neslystantis metalinis dubenėlis įv. dydžių (smėlio spalvos)

Neslystantis dubenėlis su guminiu padu. Paprastas valyti. Iš kokybiško metalo, sunkus.
Reguliari kaina 4,69 € −15% Kaina 3,99 €
Nuo 3,99 € iki 10,19 €
  • -0,79 €

Dog Fantasuy - keramikinis Dubenėlis 0.44l , 1l (Rožinis)

Yra prekyboje
Reguliari kaina 4,49 € -0,79 € Kaina 3,70 €
Nuo 3,70 € iki 6,00 €

Dog Fantasuy - keramikinis Dubenėlis 0.44l , 1l (Rožinis)

Kokybiškas keramikinis dubenėlis įv. dydžių. Galima plauti indaplovėje. Nerenka bakterijų, nesibraižo. 
Reguliari kaina 4,49 € -0,79 € Kaina 3,70 €
Nuo 3,70 € iki 6,00 €

Rodoma 1-24 of 24 produktų

DUBENĖLIAI ŠUNIMS

Turbūt niekas nepasiginčys - iš visų priemonių ir daiktų, kuriuos perkame augintiniams, kokybiškas maistas yra aukščiausias prioritetas. Verta susimąstyti apie tai, kaip netyčia, visai nenoromis galime pakenkti savo mylimam keturkojui būtent patiekdami maistą. Šuns dubenėlis, kaip ir bet kurio kito naminio gyvūno valgymo indas, privalo būti švarus ir higieniškas. Juk nenorime prisikurti scenarijų, kuo augintiniui neįtiko prabangus, veterinaro rekomenduotas ėdalas, kai iš tiesų esmė slypi tokioje smulkmenoje.

Šunų dubenėliai - skirtingi tipai

Kas galėjo pagalvoti, kad šunų dubenėliai gali turėti tiek daug skirtingų ir savaip unikalių variacijų? Tai turėtų džiugintį dažną šeimininką, kadangi plati pasiūla leidžia išsirinkti kuo daugiau poreikių atitinkantį pasirinkimą. Pateiktus šešis tipus analizuojame pagal svarbiausius kriterijus: ilgaamžiškumą, tvarumą, kainą ir universalumą.

Plastikiniai dubenėliai. Šie bliūdeliai šunims sulaukia gana daug kritikos. Didelė dalis gyvūnų mylėtojų bendruomenės teigia, kad plastikiniai indai greitai susidėvi, o juose gana greitai apsigyvena bakterijos. Net jei ilgaamžiškumo šiam tipui sukurti nelabai įmanoma, gamintojai kuria vis saugesnes versijas. Apvalūs plastikiniai dubenėliai sukuria daugiau iššūkių gyvūnui prakąsti medžiagą, be to, dažnas vienetas yra be BPA. Kiti privalumai, darantys šį tipą patraukliu - dubenėlių pigumas ir lengvas plovimo procesas. Šiuos indus galima dėti į indaplovę.

Nerūdijančio plieno dubenėliai. Tai - dažno šeimininko pasirinkimas, kuriuo džiaugiasi ir augintinis. Niekam ne paslaptis - šis tipas pasižymi ilgaamžiškumu ir mažai kas gali kėsintis į tokį titulą. Populiarėjanti tendencija, kurianti dar didesnį produkto patogumą - gumos pritvirtinimas dubenėlio apačioje. Taip išdykę keturkojai ne taip paprastai gali apversti jų kelyje pasitaikiusį daiktą. Žaismingumo nerūdijantis plienas namų erdvei nesuteikia, kadangi labai retai pasitaiko raštų ar spalvingų detalių integracija į tokius dubenėlius. Šių bliūdelių valymas irgi yra itin paprastas ir nereikalaujantis daug laiko. Ieškantiems praktiškumo ir gana prieinamos kainos, tai tikrai geras pasirinkimas.

Kelioniniai dubenėliai. Į šią sąvoką natūraliai įeina daugybė skirtingų medžiagų dubenėlių. Vienas aktualiausių tipų - sulankstomas dubenėlis. Tai neatsiejama išvykų dalis, kadangi sulankstymo principas leidžia sutaupyti vietos kelioniniame krepšyje. Dažniausiai jų pagrindą sudaro silikonas, kuris yra ganėtinai patvarus ir nedirginantis gyvūno. Unikaliai atrodantis ir pasitarnaujantis variantas - gertuvė-dubenėlis. Pasivaikščiojimų su gyvūnu metu, šiam ištroškus, neužtruksite nė minutės, kol paruošite daiktą gėrimui. Kadangi kelioniniai dubenėliai šunims skiriasi, atitinkamai kinta ir kaina.

Keramikiniai dubenėliai. Dažniau šiuos bliūdelius renkasi tie žmonės, kuriems rūpi ne tik augintinio gerovė, bet ir interjero stiliaus palaikymas. Keramikiniai indai pasižymi išskirtiniais dizainais, spalvomis ir raštais. Yra gana ilgaamžiški, jei šuo nenusprendžia jų sudaužyti. Svarbu tai, kad tokia rūšis leidžia išlaikyti maisto skonio autentiškumą, taip palepinant gyvūną. Tai vienas brangesnių dubenėlių, kainai natūraliai varijuojant priklausomai nuo daikto dydžio.

“Iškelti” dubenėliai. Esminė šio tipo funkcija - padėti šuniui sveikiau pasisavinti maistą, nesukeliant virškinimo trakto problemų. Ypatingai tai aktualu dideliems šunims, kuriems reikia nemažai pasilenkti iki dubenėlio lygio. Dubenėliai šunims su stovu gali būti tiek plastikiniai, tiek keramikiniai, tiek nerūdijančio plieno. Stovas, kaip papildomas elementas, dažnu atveju šiek tiek pakelia įprastinę kainą.

Bliūdeliai šunims internetu

Ieškote savo augintiniui kokybiškų prekių? Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tikrai platų ir visus poreikius patenkinantį asortimentą. Nuo priemonių higienai palaikyti iki įvairių maisto rūšių. Bliūdeliai šunims ir katėms - puikus priedas prie bet kokio pirkinių sąrašo. Juos galite tiek užsisakyti internetu, tiek išsirinkti apsilankius mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje.

Kokie dubenėliai šunims yra praktiškiausi?

Praktiškiausias dubenėlis šunims vienareikšmiškai keramikinis. Keramikiniai dubenėliai nesibraižo, o tai reiškia, kad jie nerenka bakterijų, taip kaip metaliniai dubenėliai. Keramikinį dubenėlį lengva valyti, jis yra sunkus, vadinasi nejuda kai šuo ar katė iš jo valgo.

Kokios yra šunų dubenėlių kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Dubenėlių kainos Alpha zoo parduotuvėje ypač patrauklios. Mes stengiamės pasiūlyti kuo įvairesnių dubenėlių, kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausią Jūsų augintiniui. Mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada.