Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Šunų išmatų surinkėjai

Aktyvūs filtrai

  • -0,60 €

POOPYGO EKOLOGIŠKI MAIŠELIAI ŠUNŲ IŠMATOMS RINKTI levandų kvapo

PoopyGo ekologiški suyrantys maišeliai šunų išmatoms rinkti 1 dėžutė: 8 rulonėliai po 15 maišelių (Viso 120 vienkartinių...

Rodoma 1-15 of 15 produktų

EKSKREMENTŲ SURINKIMUI

Pasivaikščiojimo su savo augintiniu metu būtini atributai yra ne tik pavadėlis ir antkaklis. Šunų išmatų maišeliai - daiktas, kurį su savimi nešiojasi kiekvienas atsakingas šeimininkas, net jei gyvūnas ir ne kiekvieną kartą rūpinasi fiziologiniais poreikiais. Norintiems greitai ir efektyviai susitvarkyti po gyvūno, aplinką palikti švarią ir tvarkingą, pravartu atidžiau pasinagrinėti ekskrementų surinkimo produktų asortimentą. 

Šunų išmatų maišeliai - kokios rūšys egzistuoja?

  1. Įprasti plastikiniai maišeliai. Tai pigiausias ir universaliausias variantas, tenkinantis dažno poreikius. Neretai tokie šunų išmatų surinkėjai pasižymi žaismingomis vizualinėmis detalėmis, kad ir įdomiais raštais. Svarbiausia, atlieka esminę surinkimo funkciją.
  2. Ekologiški maišeliai. Jei šeimininkui rūpi ekologija, o\ dažnas plastiko vartojimas yra nepriimtinas, siūloma alternatyva. Tokie šunų išmatų maišeliai yra daug tvirtesni ir nekelia galvos skausmo dėl žalos gamtai, kadangi greitai suyra. 
  3. Maišeliai su kvapu. Ekstrementams surinkti pravartu turėti tokias priemones, kurios nesukelia diskomforto. Dėl šios priežasties vis dažniau maišeliai pasižymi kokiu nors gaiviu kvapu. Vienas populiariausiųjų - levandų aromatas.
  4. Maišelių rinkiniai. Nesvarbu, paprastas plastikinis ar inovatyvus ekologiškas - įsigyti didesnį kiekį maišelių niekada nėra blogas sprendimas. Be to, praktika rodo, jog rinkinio kaina yra žemesnė nei bendra suma, perkant maišelius atskirai. Tai šeimininkui padeda sutaupyti ne tik pinigų, bet ir brangaus laiko, kurį galėtų skirti mylimam augintiniui.

Filtruoti pagal