Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Epic Pet interaktyvus žaislas katėms, judantis drugelis, 13cm
Epic Pet interaktyvus žaislas katėms, judantis drugelis, 13cm

Epic Pet interaktyvus žaislas katėms, judantis drugelis, 13cm

10,99 €
Su PVM

Interaktyvus žaislas katėms.

Besisukantis pagrindas katėms su patraukliu plazdančiu pakabuku - drugeliu, kuris savo medžiaga ir judėjimu palaiko katės natūralius medžioklės instinktus. Ant žaislo esantis pakabukas sukasi ir plazda įvairiais intervalais. Tai padidina katės susidomėjimą žaidimu. Į apatinę perforuotą dalį galima įsmeigti katžolę, kuri padidins žaislo patrauklumą.

Skraidantis drugelis, imituojantis natūralų drugelio skrydį, palaiko natūralius kačių medžioklės instinktus. Netrukdomam žaidimui žaislo pagrindas sukonstruotas taip, kad būtų kuo stabilesnis ir neapvirstų katei žaidžiant. Drugelis tvirtinamas prie nerūdijančio plieno vielos, kad žaislas būtų kuo patvaresnis.

Dydis: 13cm

Interaktyvus žaislas katėms. Besisukantis pagrindas katėms su patraukliu plazdančiu pakabuku - drugeliu, kuris savo medžiaga ir judėjimu palaiko katės natūralius medžioklės instinktus. Ant žaislo esantis pakabukas sukasi ir plazda įvairiais intervalais. Tai padidina katės susidomėjimą žaidimu. Į apatinę perforuotą dalį galima įsmeigti katžolę, kuri padidins žaislo patrauklumą. Skraidantis drugelis, imituojantis natūralų drugelio skrydį, palaiko natūralius kačių medžioklės instinktus. Netrukdomam žaidimui žaislo pagrindas sukonstruotas taip, kad būtų kuo stabilesnis ir neapvirstų katei žaidžiant. Drugelis tvirtinamas prie nerūdijančio plieno vielos, kad žaislas būtų kuo patvaresnis. Dydis: 13cm

Kiekis

Aprašymas

Interaktyvus žaislas katėms.

Skraidantis drugelis, imituojantis natūralų drugelio skrydį, palaiko natūralius kačių medžioklės instinktus. Netrukdomam žaidimui žaislo pagrindas sukonstruotas taip, kad būtų kuo stabilesnis ir neapvirstų katei žaidžiant. Drugelis tvirtinamas prie nerūdijančio plieno vielos, kad žaislas būtų kuo patvaresnis.

Dydis: 13cm