Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

FLEXI pavadėliai

Aktyvūs filtrai

Flexi Giant Neon juostinis pavadėlis 8 m

Tvirtas, patogus šviesą atspindintis pavadėlis Flexi GIANT Neon - automatinis pavadėlis skirtas didelių veislių šunims, kurių...

Rodoma 1-22 of 22 produktų

FLEXI PAVADĖLIAI

Nors su pačiais FLEXI pavadėliais dauguma šunų mylėtojų yra susipažinę, dažnas nėra girdėjęs jų atsiradimo istorijos. Pastebėtina, jog dar 1908 metais amerikietė Meri Dileini buvo pirmoji, kuri užsiminė apie tokią galimybę, palengvinančią augintinio pasivaikščiojimus su šeimininku. 

Visgi, tik 1972 metais, kai Manfredas Bogdanas į reguliarų pasivaikščiojimą išsivedė savo augintinę, idėja įgavo pagreitį. Kalytė iš prigimties buvo smalsi, susidomėjusi pačiais įvairiausiais aplinkos pokyčiais. Natūraliai šeimininkui darėsi vis sunkiau ją suvaldyti, tad minėtas pasivaikščiojimas tapo postūmiu išspręsti savo gyvūno diskomfortą. Taip išsivystė iki dabar klestintis šeimos verslas Vokietijoje, kurio prekinis ženklas geriausiai atpažįstamas kaip FLEXI.

FLEXI automatiniai pavadėliai šunims - kuo jie išskirtiniai?

Automatiniai šunų pavadėliai palengvina abiejų pasivaikščiojimo dalyvių dalią. Faktas, jog šuo turi būti vienaip ar kitaip vedamas, jokiu būdu ne palaidas, yra visiems suprantamas ir palaikantis bendruomenės taisykles. Visgi, ne visi pavadėliai užtikrina komfortą augintiniui. Net jei bet kokiu atveju šeimininkas privalo išlaikyti kontrolę, šią galima pasiekti inovatyviais būdais. Būtent tai ir atspindi automatiniai pavadėliai šunims FLEXI, kurių privalumų sąrašas atrodo taip:

  • Didesnė laisvė augintiniui. FLEXI pavadėlis sukurtas remiantis tokia technologija, kuri leidžia gyvūnui judėti natūraliai ir nesuvaržytai, smalsauti bei pažinti naujas teritorijas. Paprasčiausiai, lengvai išsitraukiantis bei susitraukiantis pavadėlis leidžia gyvūnui apibėgti daug platesnes teritorijas, garantuoja didesnį fizinį aktyvumą pasivaikščiojimų metu. Kiekvienam smalsiam augintiniui ypač nepatinka ribojimai. Jei gyvūnas laikosi komandų ir elgiasi tinkamai, automatinis pavadėlis šunims leis pajusti laisvę ir pasitikėjimą tiek šeimininku, tiek savo prigimtimi.
  • Didesnė kontrolė šeimininkui. Šis, pamatęs, jog augintinis žengia į teritoriją, į kurią geriau nekištų letenos, visada gali perimti kontrolę ir parodyti gyvūnui, kad reikia laikytis atstumo. FLEXI pavadėliai šunims turi stabdymo funkciją, kuri padeda gyvūnui suprasti, jog laikas eiti greta šeimininko. Tokio greito sąmoningumo su paprastu pavadėliu beveik neįmanoma pasiekti, tenka rinktis - visiška gyvūno kontrolė arba baimė, jog šuo susidomės tuo, kuo nevertėtų.
  • Puiki kokybė ir ilgaamžiškumas. FLEXI pavadėliai šunims atitinka visus keliamus standartus. Pirma, šis atributas yra atsparus aplinkos pokyčiams. Dažnas šeimininkas susirūpina pavadėlių kokybe - kas nutiktų, jei šis bus pažeistas, o augintinis nutrūks? Nors šimtaprocentinių garantijų negalima duoti niekam, FLEXI prekinis ženklas tikina - jų produkcija nereaguoja į šaltį ar karštį, staigius kritulius. Antra, visas pavadėlis ir atskiros jo dalys yra reguliariai testuojamos. Tikrinamas juostelės ir pavadėlio laikomosios dalies tvirtumas. Taip prekinis ženklas stengiasi šunų šeimininkams pateikti tokį pavadėlį, kuris bus kokybiškas ir išsilaikys net kritinėse sąlygose.
  • Atidumas detalėms. Šunų pavadėliai FLEXI yra sukurti su idėja, kad kiekvienam šeimininkui gyvūno priežiūra būtų kuo paprastesnė ir malonesnė. Šunų mylėtojų bendruomenėse vis sklando teiginiai, kad automatiniai pavadėliai - ne toks jau geras pasirinkimas. Iš tiesų, labai svarbu pažinti savo gyvūną, jį dresuoti ir pasidomėti produkto specifikacijomis. FLEXI atidžiai pateikia informaciją apie pavadėlius - kaip pavyzdys, kiekvienas pavadėlis šunims yra suskirstytas pagal atitinkamą svorio kategoriją.

FLEXI automatiniai pavadėliai šunims internetu

Ieškantiems pavadėlio ar kitos smulkmenos savo augintiniui rekomenduojame peržvelgti „Alpha Zoo“ asortimentą. FLEXI automatiniai pavadėliai - vis populiarėjantis pasirinkimas, pasižymintis prieinama kaina, o šį įsigyti paprasta tiek internetu, tiek gyvai fizinėje parduotuvėje. Besidomintiems atributais su akcija, pravartu peržiūrėti šias skiltis: „Išpardavimas“ bei „Specialūs pasiūlymai“, kuriose visada yra puikių pasiūlymų.

Filtruoti pagal