Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Nauja

GOURMET Gold - paštetas katėms su ėriena ir šparaginėm pupelėm, 85g

0,69 €
Su PVM

Kiekis

Aprašymas

Gourmet Gold Pastete siūlomas platus įvairių jaudinančių skonių pasirinkimas, visi pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų.

  • Visavertis maistas katėms
  • Unikalus puikių receptų pasirinkimas – kasdienei įvairovei
  • Aukštos kokybės ingredientai
  • Unikalūs receptai puikiame paštete
  • Nenumaldomas skonio pojūtis, tinkantis net pačioms išrankiausioms katėms

Sudėtis:

Ėriena ir šparaginės pupelės:

Mėsa ir šalutiniai gyvūniniai produktai (52%, iš kurių ėriena 4%), daržovės (1,2% džiovintos šparaginės pupelės, atitinka 10,8% šparaginės pupelės), mineralai, augaliniai šalutiniai produktai, cukrus.

vitaminas A (850 TV/kg), vitaminas D3 (130 TV/kg), geležis (9,8 mg/kg), jodas (0,24 mg/kg), varis (0,8 mg/kg), manganas (1,8 mg). /kg), cinko (17,6 mg/kg), taurino (530 mg/kg). Technologiniai priedai: Kvapiosios medžiagos.  Technologiniai priedai: konservantai.

Analitiniai komponentai:

žalių baltymų

11,0 %

žali riebalai

7,0 %

žalios skaidulos

0,1 %

Žali pelenai

3,0 %

drėgmės

77,0 %

rekomendacija:

„Gourmet Gold Pastete“ yra visavertis šlapias maistas katėms. Vidutiniškai suaugusiai katei (4 kg) reikia 2–3 skardinių per dieną, padalytą iš mažiausiai 2 valgymų laiko. Rekomenduojamas šėrimo kiekis yra tik rekomendacijos ir turėtų būti pritaikytas individualiems jūsų augintinio poreikiams, kad jis išlaikytų idealų kūno svorį.

Nėščioms ar maitinančioms katėms maitinkite tiek, kiek valgys jūsų katė. Pristatykite kambario temperatūroje ir įsitikinkite, kad jūsų katė visada turi daug geriamojo vandens.

Maitinimo rekomendacija: „Gourmet Gold Refined Ragout“ yra visavertis šlapias maistas katėms. Vidutiniškai suaugusiai katei (4 kg) reikia 2–3 skardinių per dieną, padalytą iš mažiausiai 2 valgymų laiko. Rekomenduojamas šėrimo kiekis yra tik rekomendacijos ir turėtų būti pritaikytas individualiems jūsų augintinio poreikiams, kad jis išlaikytų idealų kūno svorį.

Nėščioms ar maitinančioms katėms maitinkite tiek, kiek valgys jūsų katė. Pristatykite kambario temperatūroje ir įsitikinkite, kad jūsų katė visada turi daug geriamojo vandens.

Mėsos rūšis
Tunas
Gamintojas
Gourmet