Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Guoliai šunims

Aktyvūs filtrai

COZZZY guolis su bortais, įv.dydžių (juoda)

Puikios kokybės komfortiškas Cozzy guolis šuniui. Skalbiamas, viduje nesiveliantis sinteponas, vandeniui atspari, lengvai...
  • Tik internetu

COZZZY guolis su bortais (rudas), įv.dydžių (UŽSAKYMUI)

Puikios kokybės komfortiškas Cozzy guolis šuniui. Patvarus ir praktiškas  nusegamas užvalkalas iš neperšlampančios bei...
  • Tik internetu

COZZZY GUOLIS-ČIUŽINUKAS ĮV. DYDŽIAI (juoda) (UŽSAKYMUI)

Cozzzy guolis-čiužinukas (Pontonas) Puikios kokybės komfortiškas Cozzzy guolis-čiužinukas augintiniams. Patvarus ir...

Bimbay Futro - veliūrinis čiužinukas įv. dydžių (juoda)

Šis Bimbay čiužinukas aktualus kai jums itin svarbus augintinio patogumas, tačiau nesinori atsisakyti praktinių sprendimų.

Bimbay - apvalus minkštas guolis (rožinis)

Veliūrini guolis su subtiliu blizgesiu yra prašmatnumo ir elegancijos kvintesencija. Šis guolis patraukia dėmesį ir yra...

Bimbay - apvalus minkštas guolis (pilkas)

Veliūrini guolis su subtiliu blizgesiu yra prašmatnumo ir elegancijos kvintesencija. Šis guolis patraukia dėmesį ir yra...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

GUOLIAI

Guoliai šunims Cozzzy yra rankų darbo guoliai. Su nuimamu užvalkalu, todėl gali būti skalbiami pagal poreikį. Antialerginė ir antibakterinė medžiaga, kuri yra ypatingai maloni ir minkšta sukuria puikią atmosferą poilsiui ir miegui. Taip pat medžiaga, kuri atstumia gyvūno kailį, jo neelektrizuoja. Praktiška medžiaga, lengvai valoma, siurbiama.

Nors augintinio guolio konceptas yra ganėtinai aiškus ir daugumai priimtinas, klaidingai tikima, jog tai nėra būtinybė. Įvardijamos kelios priežastys, kodėl žmonės dažnu atveju apeina šį daiktą gyvūnų prekių parduotuvėse. Pirma, šunų guoliai iš pažiūros užima daug vietos namų erdvėje, antra, skirtingi tipai glumina šeimininką, nes neaišku, kurį geriausia rinktis. Nereikėtų bijoti šių smulkių problemų ir verčiau bandyti suprasti naudą, kurią gauna tiek šeimininkas, tiek augintinis, kai pastarasis turi savą miegamąją vietą.

Kodėl guoliai šunims yra naudingi?

Gyvūnų mylėtojų tarpe išskiriami šie pagrindiniai teigiami aspektai:

  1. Privatumas. Juk retas šeimininkas trokšta kiekvieną naktį praleisti šalia įsitaisius augintiniui. Net jei tokie momentai šildo širdį ir tvirtina ryšį tarp žmogaus ir šuns, keturkojo pripratimas miegoti vien su šeimininku ilgainiui turi neigiamų pasekmių. Svarbu pažvelgti ir iš kitos perspektyvos - guoliai šunims taip pat gali suteikti trūkstamo privatumo pačiam gyvūnui. Nors šunys yra be galo smalsūs ir draugiški, pasitaiko ir vienumos poreikio momentų. Guolis suteiks jaukumo ir saugumo garantą gyvūnui, kai kažkas namuose pajus norą atsiskirti.
  2. Komfortas. Puikiai žinome, kad vienas labiausiai miegą vertinančių naminių gyvūnų - katės. Įdomu tai, jog šunys ne tiek jau daug ir atsilieka. Jei katės per dieną vidutiniškai miega apie 14 valandų, šunys ilsisi apie 12 valandų, kartais ir daugiau. Šunims guoliai suteikia patogumą miegant ne tik nakties, bet ir dienos metu, kada dažnas šeimininkas gyvūno į savo lovą šiukštu neleidžia. Tikintiems, jog grindys yra gera ir tinkama vieta augintinio poilsiui, turime liūdnų žinių. Net jei ypatingai minkštas čiužinys tikrai nėra būtinas, pravartu pažiūrėti, kokius skirtingus variantus vertina gyvūnas. Geriau pabandyti gyvūną pripratinti prie jam skirto guolio, nei leisti jam ilgą laiką miegoti ant vėsių ir kietų grindų.
  3. Patogus transportavimas. Guoliai šunims yra tas atributas, kurį ypač paprasta perkelti iš vienos vietos į kitą. Pirmiausia, tai aktualu namų erdvėje - priklausomai nuo gyvūno nuotaikos jam galima parinkti tuo metu tinkamą kampą. Daug keliaujantys šeimininkai neretai turi net ne vieną pasirinkimą - šuo turi guolį tiek kelionei automobiliu, tiek pasisvečiavimui pas prižiūrinčius asmenis. Dažnas gyvūnas, kuriam ne savo noru tenka palikti namų erdvę, patiria daug streso. Tuomet augintinis remiasi ir ieško paguodos tuose dalykuose, kurie jam jau yra pažįstami. Retai kada tai gali būti vairuojantis šeimininkas, tad pareigą atlieka žaislai ar patogus bei minkštas guolis.

Skirtingi guoliai - kaip žinoti kuris tinkamiausias?

Išrinkti daiktus savo naminiam gyvūnui gali būti sunku. Ypač, kai šie smarkiai susiję su komfortu ir poilsiu. Kaip žinoti, kas svarbu ir ką augintinis dievins? Su maisto pasirinkimais dažnai padeda veterinaras, tačiau ieškant tokių daiktų kaip guolis šuniui patarėjų nėra tiek daug. Pateikiame esmines sferas, į kurias pravartu atkreipti dėmesį:

  1. Šuns dydis. Pirmutinis ir elementariausias aspektas, į kurį dažnas šeimininkas numoja ranka. Tikrai veltui - pagal dydį netinkamai išrinkta miegama vieta neatliks funkcijos, o atrodys, kad guolis gyvūnui visiškai nereikalingas. Nebandykite rinkdami guolį augintiniui sutaupyti vietos. Guoliai dideliems šunims ir turėtų būti atitinkamai masyvūs. Pravarčiausia atidžiai peržvelgti lovų šunims išmatavimus, palyginti juos su šuns dydžiu. Natūralu, gyvūnas neturėtų skęsti guolyje, idealiausia, jog šis patogiai ir be problemų galėtų apsiversti į kitą pusę. Taip žinosite, jog išrinkote tinkamo dydžio guolį.
  2. Medžiaga. Dažniausiai kylanti dilema - rinktis sintetinį ar natūralų pamušalą? Šunų guoliai neretai yra gaminami iš tokių sintetinių medžiagų kaip poliesteris ir nailonas. Abi medžiagos pasižymi prieinama kaina, be to, išskiriamas tas privalumas, jog jas lengva valyti. Visgi, nailonas yra šiek tiek ilgaamžiškesnis pasirinkimas, poliesteris nusidėvi greičiau, pradeda skleisti nemalonų kvapą. Guoliai pasiūti iš aukščiausios kokybės medžiagų atitinkamai skiriasi kaina. Neretai kokybišku pasirinkimu yra laikomas tas guolis, kuriame yra vilnos. Natūrali medžiaga užtikrina, kad gyvūno oda kvėpuotų, šiam netektų prakaituoti miego metu. Tiems, kurių oda lengvai alergizuojasi, tai idealus pasirinkimas, kadangi vilna kaupia mažiau dulkių, nedirgina prisilietus.
  3. Dizainas. Tai, kokios spalvos ar raštai puoš šuns guolį, yra visiškai asmenis pasirinkimas. Vieni žmonės savo augintiniui renka miegamą vietą, kuri tiks prie bendro namų interjero, kiti spalva bando reprezentuoti gyvūno asmenybę. Kalbant apie dizainą iš kitos perspektyvos, svarbu apgalvoti, ar šuniui labiau patiks atvira, ar uždara lova. Guolis-būda dažniausiai turi gyvūnui pralįsti tinkamą praėjimą, tad iš esmės augintinis gauna teisę į daugiau privatumo. Pastebėta, jog tokie guoliai labiau patinka smulkesnių veislių šunims, nors bendrai reikėtų labiau žiūrėti į gyvūno charakterį. Atviri guoliai tikrai nėra prastesni ir ypač džiugina įvairiomis smulkmenomis susidomėjusius šunis, kurie visada pasiryžę lėkti.
  4. Papildomos funkcijos. Dažnam augintiniui komfortas ir jaukumas - šiluma. Papildomą karštį skleidžiantis guolis - vis labiau prieinama galimybė. Toks pasirinkimas aktualus, kai gyvūnas turi trumpa kailį ar su augintiniui nemažai keliaujama. Ypatingas jaukumas padės šuniui nusiraminti palikus namų erdvę, padės greičiau sušilti šaltaisiais žiemos mėnesiais. Svarbu nepamiršti ir priešingybių. Besikeičiant klimatui, vasaros tampa sunkios ir mūsų gyvūnams. Vėsinantis čiužinys, skirtas įmontuoti į gyvūno lovą gali būti puiki išeitis, padedanti atsivėsinti. 
  5. Augintinio amžius. Gerai žinoma, jog vyresni gyvūnai yra silpnesnio imuniteto, juos dažniau užklumpa įvairios ligos ir sveikatos problemos. Viena jų - sąnarių nusidėvėjimas. Tam, kad senjoras gyvūnas jaustųsi komfortiškai, vis labiau populiarėja ortopediniai guoliai. Šios lovos užtikrina geresnę miego kokybę, nors ir yra brangesnis pasirinkimas. Kitas, neretai su amžiumi susijęs aspektas - šlapimo nelaikymas. Tai pasitaiko tiek jaunėlių, besimokančių, kaip tvarkingai šlapintis, tiek vyresniųjų šunų tarpe. Dėl šios priežasties kai kurie guoliai yra padengiami neperšlampama medžiaga. Puikus pavyzdys - audinys kordura, kuris pasižymi unikaliu standumu ir tvirtumu.

Guoliai šunims internetu

“Alpha Zoo” - parduotuvė, kurioje paprastai ir greitai išsirinksite guolį savo keturkojui. Čia rasite guolių tiek su skirtingais dizainais, tiek su šuns gyvenimą praturtinančiomis papildomis funkcijomis. Smagu, jog dažnai kartu kviečiama pasidžiaugti akcija ir įsigyti brangesnių atributų už prieinamą kainą. Aiškiai žinantiems, ko reikia augintiniui, siūlome prekes išsirinkti ir užsisakyti internetu. Trokštantiems patarimo rekomenduojame apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje, esančioje Vilniuje.

Filtruoti pagal