Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

KAČIŲ DRASKYKLĖS

Aktyvūs filtrai

  • -7,00 €

Kačių draskyklė 118cm (pilka) 5 lygiai laipiojimui

Kačių draskyklė su įdomiomis pramogomis. Spalva - pilka. Draskyklė katėms optimalaus 118cm aukščio ne tik patenkins...
  • -7,00 €

Kačių draskyklė 118cm, smėlio spalvos

Kačių draskyklė su įdomiomis pramogomis. Spalva - smėlio. Draskyklė katėms optimalaus 118cm aukščio ne tik patenkins...
  • -10,00 €

Draskyklė - laipynė katėms 170cm

Laikinai neturime
Reguliari kaina 86,99 € -10,00 € Kaina 76,99 €

Draskyklė - laipynė katėms 170cm

Draskyklė - laipynė katėms 170cm aukščio - pilka. Pagaminta iš minkšto pliušo, tad katei labai patiks gulėti, laipioti,...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

DRASKYKLĖS KATĖMS

Kačių nameliai, kačių laipynės, kačių draskymo stulpai ar namai katėms, draskyklės - kad ir kaip juos pavadintumėte, katės juos tiesiog dievina. Katės yra natūraliai įdomios būtybės, mėgstančios žaisti ir tyrinėti. Jos taip pat mėgsta būti vertikaliai ir aukštai. Tai lėmė iš senovės išsivystę medžiotojo inkstinktai. Jos pasitiki vertikaliomis ir aukštomis sritimis dėl saugumo, patogumo ir linksmybių. Suteikti katei vertikalias žaidimo galimybes - tai ne tik prabanga, bet ir labai svarbus katės gyvenimo aspektas. Katės mėgsta prižiūrėti jų teritoriją ir ją nuolat stebėti. Ar žinojote, kad katė drasko nagus ne tik tam, kad juos pagaląstu, bet ir todėl, kad tai palieka jos kvapą ir ištempia nagų raiščius. Jų žaismingas, o kartais ir privatus pobūdis reiškia, kad jos ieškos namelių, landų, kad galėtų apžiūrėti ir turėti savo nuosavą vietovę. O medis, turintis draskymo funkciją yra puikus būdas nukreipti nepageidaujamą baldų drąskymą ir nagų galandinimą į tam skirtą vietą - draskyklę.

Inkstinktų patenkinimas

Kačių draskyklė laipynė yra paprasčiausias būdas suteikti katėms galimybę drąskyti, lipti ir žaisti. Šiuolaikinės kačių draskyklės suteikia galimybę suteikti savo katei linksmą ir saugią patirtį, tuo pačiu negadinant jūsų namų dekoro. Draskyklės gali būti nuo pačių mažiausių iki didžiausių dydžių, pločio, aukščio. Pirkdami geriausią ir tinkamiausią jūsų katei draskyklę, nepamirškite bei atkreipkite dėmesį į savo katės dydį ir asmenybės bruožus. Svarbu, kad katė jaustųsi patogiai tupėdama namelyje, todėl rinkdami geriausius kačių medžius ieškokite dydžio, kuris tiktų jūsų kačiukui.

Katės būdo tipai

Jeigu katė mėgsta laipioti, rinkitės draskykles, turinčias kelias stebėjimo platformas ir didelį aukštį. Tačiau jeigu pastebite, kad katė teikia pirmenybę saldžiam miegui ir nėra labai aktyvi, jai tikrai patiks draskyklė, turinti kelis gultus, plačia platformą gulėjimui bei stebėjimui, hamaką poilsiui ir erdvų namą, kur galima nusnausti ar pasislėpti. O galbūt jūsų katė dar visai jauna ir teikia pirmenybę žaidimams? Siūlome rinktis draskyklę, kuri turi net kelis kabančius, skambančius elementus, kad kačiukas turėtų kuo užsiimti visą dieną!

Draskyklės dydis

Kodėl draskyklė yra vadinamos kačių nameliais? Todėl, kad draskyklė laipynė dažnai yra daugiaaukštė, vertikali. Draskyklės katėms yra įvairaus dizaino, su keliais lygiais ir sudėtingomis vietomis, įkvepiančiomis žaisti ir visą laisvą laiką leisti draskyklės gulte ar namelyje. Kai kurie kačių nameliai yra įmantresni, juose įrengtos slėptuvės ir žaislai, skirti įdomesniai patirčiai. Kačių namelių aukštis svyruoja nuo 48 iki 170 cm. Kačių draskyklės dydis priklausys nuo jūsų katės dydžio, taip pat nuo jūsų namų ir laisvos vietos dydžio. Jeigu namuose neturite daug vietos, paprasta draskyklė su vienu ar keliais pastatomais stulpais puiki alternatyva. Kadangi draskyklė atliks savo funkciją bei katė turės savo vietą draskymui.

Katės ir šiluma

Kadangi katės mėgsta šilumą, pastatykite draskyklę prie lango ir saulėtą dieną katė galės mėgautis ramiu, šiltu poilsiu savo vietoje, tyrinėjant kas vyksta už lango. Tai yra naudinga katės fizinei ir emocinei būklei. Norėdami pridėti šiek tiek užimtumo savo kačiuko naujoje žaidimų erdvėje, apsvarstykite galimybę įsigyti keletą interaktyvių kačių žaislų, tokių kaip katės tunelis ar kačių galvosūkis. Abu šie kačių žaislai sukurti tam, kad jūsų katė kelias valandas linksmintųsi. Nesvarbu, ar jums reikia kačių kraiko, talpaus kačių gulto ar kraiko dėžutės, ar tiesiog naujo sauso kačių ėdalo maišelio, alphazoo.lt internetinėje naminių gyvūnėlių parduotuvėje tikrai rasite puikių atrinktų geriausių kačių reikmenų ir aksesuarų pasiūlymų pigiau!

Kokios yra geriausios draskyklės katėms?

Kačių draskyklės pasirinkimą dažniausiai lemia katės šeimininko poreikis. Jeigu Jus pastebite, kad katė nėra aktyvi ir nemėgsta žaisti, greičiausiai didelė draskyklė su keliais aukštais, hamaku ir kabančiais žaislais katės nesudomins, todėl rinkitės paprastą draskyklę-stulpą, kuri atliks tik draskymo funkciją. Tačiau jeigu katė mėgsta ir aktyvų laisvalaikį, ji bus sužavėta didele draskykle.

Kokios yra kačių draskyklių kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Draskyklių kainos Alpha zoo parduotuvėje ypač patrauklios. Mes siūlome ekonominio ir premium klasės draskyklių variantus, todėl nesunku išsirinkti Jums ir Jūsų katei tinkamiausią. Mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada.

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Dydis
Prieinamumas
Prekės ženklas
Kaina