Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Kačių tualetai, kraiko dėžės

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-14 of 14 produktų

KAČIŲ TUALETAI

Raskite tinkamą kraiko dėžutę jūsų katei. Alphazoo tinklalapyje rasite tradicinius kačių tualetus įvairių tipų ir išmatavimų, uždarus arba pusiau uždarus su gaubtu sprendimus. Taip pat įvairius priedus, prie kačių tualetų: samteliai, kačių tualeto kilimėliai. Galite rasti viską, ko reikia, kad jūsų katė būtų laiminga, o jūsų namai švarūs.

Higienos svarba

Kaip žino patyrę kačių augintojai, katės teikia ypatingą pirmenybę ir poreikį savo higienos įpročiams, todėl jums gali tekti išbandyti keletą skirtingų rūšių kraiko dėžutes, kol jos ras sau tinkančią ir patinkančią. Kai žinosite savo katės pageidavimus, alphazoo.lt siūlo platų kačių kraiko dėžučių asortimentą. Yra net tokių, kurios atitiks jūsų interjerą ir palengvins jų valymą.

Kraiko dėžučių tipai

Štai keletas įprastų kraiko dėžių variantų, į kurių savybes galite atsižvelgti: standartinės, atviros kraiko dėžutės. Kai kurios katės labiau mėgsta kraiko dėžutės paprastumą, ypač jei joms patinka pamatyti, kas ateina į kambarį, kol jos naudojasi tualetu. Pasirinkite kačių tualeto dėžę su aukštais šonais, kad kapstomas kraikas nekristų lauk. Uždengtos kraiko dėžės. Galite pastebėti, kad jūsų katė teikia pirmenybę privatumui. Tokiu atveju uždengtos kraiko dėžės padeda katei jaustis saugiai, kai yra labiausiai pažeidžiamos, taip pat padeda laikyti kraiką ir kvapą ten, kur jis priklauso - tualeto viduje. Tualeto dėžės pritaikytos prie interjero. Tai yra puikus kompromisas, jei šeimininkas nori įkomponuoti kraiko dėžę į kambario kampą. Šios šiukšlių dėžės yra įvairių spalvų.

Priedai

Nesvarbu, kokią kraiko dėžę išsirinksite, nepamirškite pasiimti kraiko samtelio ar dėžės kilimėlio, kad kraiko dėžės išorė ir vidus būtų tvarkinga.

Kokį kačių tualetą pasirinkti?

Kačių tualeto pasirinkimas priklauso nuo katės šeimininko poreikių. Jeigu katės tualetas bus kampe, Jums labiausiai tiks kampiniai kačių tualetai. Jeigu norite, kad kvapai mažiau sklistų po erdvę, nesimatytų neestetiško vaizdo, rekomenduojame rinktis uždarą kačių tualetą. Jeigu turite kelias kates, Jums pravers didelis, talpus kačių tualetas.

Kokios yra kačių tualetų kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Kačių tualetų kainos Alpha zoo parduotuvėje ypač patrauklios. Galite rinktis iš skirtingų rūšių tualetų: uždarų, atvirų, kampinių. Mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada,

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Spalva
Prieinamumas
Kaina