Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Prekės katėms

Aktyvūs filtrai

  • Tik internetu

COZZZY guolis su bortais (rudas), įv.dydžių (UŽSAKYMUI)

Puikios kokybės komfortiškas Cozzy guolis šuniui. Patvarus ir praktiškas  nusegamas užvalkalas iš neperšlampančios bei...
Kaina 69,99 €
Nuo 32,99 € iki 69,99 €
  • Tik internetu

COZZZY GUOLIS-ČIUŽINUKAS ĮV. DYDŽIAI IR SPALVOS (UŽSAKYMUI)

Cozzzy guolis-čiužinukas (Pontonas) Puikios kokybės komfortiškas Cozzzy guolis-čiužinukas augintiniams. Patvarus ir...
Kaina 27,99 €
Nuo 27,99 € iki 42,99 €
  • Tik internetu

COZZZY GUOLIS-ČIUŽINUKAS ĮV. DYDŽIAI (juoda) (UŽSAKYMUI)

Cozzzy guolis-čiužinukas (Pontonas) Puikios kokybės komfortiškas Cozzzy guolis-čiužinukas augintiniams. Patvarus ir...
Kaina 42,99 €
Nuo 27,99 € iki 42,99 €

Josera Leger sausas maistas sterilizuotoms katėms su vištiena 2kg, 10kg

Josera Leger sausas maistas su sumažintomis kalorijomis ir padidėjusiu skaidulų kiekiu yra tinkama mažiau aktyvioms katėms ar...
Kaina 13,99 €
Nuo 13,99 € iki 45,65 €

Rodoma 1-24 of 24 produktų

Prekės katėms

Prekės katėms išsiskiria didele įvairove. Kiekvienam šeimininkui norisi, kad jo augintinis būtų sotus, laimingas ir sveikas. Apsilankę alphazoo.lt elektroninėje parduotuvėje rasite kačių prekes pigiau. Dėl nuolatinio bendradarbiavimo su patikimiausiais tiekėjais Lietuvoje galime pasiūlyti gyvūnų prekes internetu už patrauklią kainą.

Maitinimas

Dažniausiai katės maitinamos sausu maistu ir palepinamos konservais. Koks tinkamiausias sausas maistas katei – nėra vienareikšmiško atsakymo. Kadangi kiekvienas gyvūnas yra individualus ir turi net skirtingus skonio prioritetus. Vienos katės labiau mėgsta sausą maistą su ėriena, šerniena, jautiena, o kitos – sausą maistą su lašiša, upėtakiu, menke, o kitos išreiškia pasitenkinimą valgydamos sausą maistą su paukštiena: vištieną, antieną. Svarbiausia, norėdami pasirinkti kokybišką sausą maistą turite atkreipti dėmesį į sudėtį. Sausas maistas katėms dažnai yra riebesnis ir turintis daugiau baltymų nei sausas maistas šunims. Tačiau tam, kad katė būtų aprūpinta visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis sausas maistas turi būti begrūdis. Begrūdis sausas maistas katėms išsiskiria dideliu mėsos ir natūraliu vitaminų ir mineralų šaltiniu sudėtyje. Kad galėtumėte lengviau išsirinkti tinkamą konrečiai Jūsų katei sausą maistą, pasinaudokite pirkimo internetu privalumais: atsifiltruokite sausą maistą pagal gamintoją: acana, orijen, brit care, carni love, taste of the wild, profine, oven baked, josera – gamintojai, savo asortimente siūlantys begrūdį sausą maistą ir kiti: brit premium, royal canin.

Konservai katėms

Katėms palepinti išsirinkite konservus. Kadangi konservai dažnai papildo katės racioną, o kartais net tampa pagrindine mityba ir energijos šaltiniu, svarbu kreipti dėmesį į sudėtį. Taip pat kaip ir sausas maistas, konservai katėms gali būti begrūdžiai. Įsigykite pigiau geriausių konservų ne tik sudėtimi, bet ir išrankiausių kačių pripažintų įvairių gamintojų: aatas, brit care, alpha spirit, carni love, gemon, monge, optimeal, brit premium, animonda, royal canin. Konservai katėms gali būti paštetai, želė arba padaže. Išsirinkite konservus, pasinaudodami sudėties filtrus. Išrankios katės neliks abejingos.

Higienos prekės

Higienos prekės katėms neatsiejama kačių šeimininko dalis. Kraikas svarbi dalis ne tik katei, bet ir jos šeimininkui. Kadangi skirtingos rūšies kraikas skirtingai sulaiko kvapą, sugeria šlapimą ir yra išnešiojamas. Įsigykite kraiką pigiau internetu, tai ne tik patogu, nes dažnai kraikas sveria daug, bet ir greita. Didėjant ekologijos svarbai pasaulyje, alphazoo.lt pigiau siūlo ekologišką kraiką katėms, kuris gaminamas iš medžio drožlių ar sojos. Toks kraikas gali būti metamas į klozetą, nes jis tirpsta vandenyje. Populiariausi ekologiško kraiko gamintojai: cat‘s best, tofu, benek. Silikoninis ir bentonitinis kraikas nėra nei kiek blogesnis savo savybėmis, jį lengva surinkti, gerai sugeria kvapus. Tam, kad kraikas nebūtų išnešiojamas ant letenų po visus namus, specialūs kraiko tualeto dvigubi silikoniniai kilimėliai garantuos švarą Jūsų namuose. Kilimėliai su angomis surenka kraiką ant letenėlių, o šis kraikas nukrenta į kilimėlio antrą pusę iš kurios lengvai išberiamas.

Kitos prekės

Kiti reikmenys, dažnai naudojami katėms: kraiko samtelis ir tualetas, priežiūros priemonės: šampūnai, šukos, kondicionieriai, nagų žirklės, balzamai nosiai, akims ir ausims, purškikliai kvapų šalinimui, žaislai. Svarbi prekė katėms – kačių draskyklės. Kodėl svarbi? Todėl, kad draskyti yra natūralus katės poreikis. Patenkinkite augintinio inkstinktus išsirinkdami kačių draskyklę už gerą kainą internetu. Draskyklė atlieka ir namuko, gulto funkciją, kur katė jaučiasi saugi ir turinti savo vietą namuose. Ten ji gali pailsėti, pamiegoti ar žaisti. Pritvirtinti žaislai prie draskyklės skatina katę nenuobodžiauti, lakstyti, karstytis ir taip atsikratyti nereikalingų kilogramų. Viskas gyvūnams gera kaina rasite alphazoo.lt svetainėje. Išsirinkite dominančią kategoriją ir Jūsų paieška netruks ilgai.

Filtruoti pagal