Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

KONSERVAI katėms

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

KONSERVAI

Konservuotas šlapias kačių maistas yra maistingiausias variantas katėms ir kačiukams. Katės yra mėsėdės, o tai reiškia, kad jos reikalauja dietos, kurioje gausu mėsos. Geriausi konservai katėms siūlo pozicijas, kuriose gausu mėsos arba žuvies. Katės dažnai mėgsta konservuoto drėgno maisto skonį labiau nei sausą maistą. Ar žinojote, kad konservai katėms taip pat turi didelės naudos sveikatai? Tai padeda išlaikyti kačiuko skysčio kiekį organizme, o tai svarbu norint palaikyti tinkamą sveikatą ir virškinimą.

Laukinis grobis

Laukiniame grobyje gali būti net 75% vandens, todėl katės ilgainiui išsivystė taip, kad gautų vandens per suvalgytą maistą. Vanduo turi svarbų vaidmenį kačių kūno veikloje, ypač virškinant. Katės paprastai negeria pakankamai vandens, kad būtų užtikrintas tinkamas organizmo drėkinimas. Paprastas sprendimas, siekiant išvengti dehidracijos yra konservų katėms maisto raciono papildymas. Duokite katei šlapio maisto, kuris sukurtas siekiant patenkinti jos unikalius mitybos poreikius. Turėdami įvairiausių skonių variantus ir pasirinkimą iš: ekologiškų, be grūdų ir natūralių geriausių prekių ženklų konservus, rasite viską, ko reikia, kad katė būtų laiminga, sveika ir soti. Kaip išsirinkti konservus? Svarbu atkreipti dėmesį, kad konservai kačiukams dažnai yra riebesni, todėl jeigu Jūsų katė yra vyresnė nei 8 mėnesiai, maitinkite ją konservais, skirtais suaugusiai katei, kadangi tai padės išvengti papildomo svorio priaugimo.

Begrūdžiai konservai

Nesvarbu, ar tai konservai įmaišomi į sausą maistą, kad pagerintų jo skonį arba konservai kaip visavertis ir subalansuotas maitinimas, jūsų kačiukas įvertins tokios dietos receptą ir įvairius jų tiekimo variantus. Padėkite išlaikyti optimalią savo kačiuko sveikatą naudodami aukštos kokybės sveiką konservuotą kačių maistą. Geriausi konservai turi didelį procentą mėsos sudėtyje ir yra begrūdžiai. Net ir išrankios katės ras tai, kas joms patinka. Su įvairiais baltymų šaltiniais, esančiais konservuose, kurie būna gabalėliais, pašteto pavidalu ir su padažu ar želė. Geriausi konservų katėms maisto prekių ženklai yra puikus būdas suteikti katei įvairiapusią, subalansuotą mitybą. Nežinote, kokio gamintojo drėgną kačių maistą išbandyti? Alphazoo.lt siūlo geriausią konservuotą kačių maistą rinkoje, įskaitant animonda, aatas, alpha spirit, carni love, brit care, brit premium, royal canin, optimeal.

Konservai su nauda

Dažnai konservai gali net atlikti tam tikrą funkciją, pvz.: prevencija nuo plaukų gumuliukų susidarymo organizme, šlapimo takų ligų profilaktikai. Optimeal konservai sudėtyje turi probiotikų, o tai palengvina jų virškinimą. Skirtingų skonių rinkinukai specialiai sukurti palepinti gomurį kiekvieną dieną vis kitu skoniu. Patenkinkite savo katę geriausiu šlapiu konservuotu kačių ėdalu iš alphazoo.lt internetu pigiau. Apsvarstykite galimybę palepinti savo katę įdomiais naujais kačių žaislais, nauja draskykle su jaukiu nameliu ir gultuku, kuris yra tarsi patogus namas jūsų katei. Alphazoo.lt siūlo visus šiuos patogumus jūsų kačiukui ir dar daugiau, todėl peržiūrėkite mūsų atrinktų geriausių kačių reikmenų ir aksesuarų parduotuvės pasirinkimą jau šiandien!

Kokie yra geriausi kačių konservai?

Kačių konservų sudėtyje turi būti natūralios mėsos mažiausiai 30%. Tai užtikrina konservų kokybę, maistingumą ir tai, kad katė gaus visas reikiamas maistines medžiagas, vitaminus, mineralus reikalingus sveikam augimui, vystymuisi, apsaugai nuo ligų. Katėms konservai yra ypač svarbūs, kadangi katės linkusios gerti mažai skysčių, o konservai geba papildyti natūralų vandens suvartojimą per dieną bei užkirsti kelią šlapimo akmenų susidarymui.

Kokios yra konservų katėms kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Konservų katėms kaina Alpha zoo parduotuvėje ypač patraukli. Galite rinktis iš mažesnio (40gr) arba didesnio (400gr) kiekio pakuočių. Taip pat siūlome įsigyti konservus rinkiniais. Mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada.