Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Kraiko kilimėlis

Aktyvūs filtrai

Kraiko kilimėlis katėms

Kačių kraiko kilimėlis, kraiko kilimelis, kraiko kilimėlis katėms, internetu, kaina, akcija, pigiau

Išsibarstymas iš kraiko dėžės: galima drąsiai teigti, kad jeigu norite, kad jūsų katės kraikas liktų dėžėje ir nebūtų išbarstytas ar išnešiotas visuose namuose - turėtumėte atrasti kraiką, atitinkantį jūsų katės ir jūsų poreikius. Net jei to negalite padaryti, rinkoje yra daug kačių kraiko kilimėlių, neleidžiančių išsinešioti kraikui, kurie laikys kraiką ten, kur ir turi būti.  

Mūsų rekomendacija – dvigubas kačių kraiko kilimėlis, kuris turi du sluoksnius. Pro pirmąjį kraikas sukrenta tarp mažų angų į kilimėlio vidų, o Jums beliko tik paimti kraiko kilimėlį ir išberti jame susikaupusį kraiką. Tačiau svarbu pasirinkti kilimėlį tinkantį būtent naudojamo kraiko rūšiai, kadangi kai kuris kraikas yra per stambus, kad įkristų į kilimėlio angas. Dažniausiai toks kilimėlis pasiteisina naudojant bentonitinį kraiką. 

Jeigu kraikas limpa prie letenėlių, geriausias kilimėlis gali būti pagamintas iš panašios į gumą, silikoną medžiagos, kadangi prie tokio paviršiaus puikiai limpa ant letenėlių likę kraiko trupiniai. Toks kilimėlis labiausiai tinka naudojant silikoninį, medžio drožlių, kukurūzinį kačių kraiką. 

Įsigykite kačių kraiko kilimėlį internetu pigiau. Alphazoo.lt siūlo geriausią kainą, todėl čia nereikia laukti akcijų.

Filtruoti pagal