Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Kramtukai šunims

Aktyvūs filtrai

Elnio ragai natūralus kramtalas šunims

Natūralus skanėstas ir kramtalas šunims - elnio ragas. Tvirtas ragas garantuos ilgalaikį kramtymo malonumą. Kramtymas padės...

Natūralus perpjautas elnio ragas įvairių dydžių

Natūralus kramtalas šunims iš elnio rago: 100% grynas, tvirtas ir tikras produktas iš gamtos. Be priedų, sveikas ir mineralais...

Mr. Dental Kaulas Jautienos Kvapo Kramtymui Įv. Dydžių

Kramtomasis žaislas Mr. „Dental Bambone“ kaulo formos jautienos kvapo. Ypač tvirtas, su bambuko pluoštu. Kramtomi kaulai...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

KRAMTUKAI ŠUNIMS

Tam, kad šuo jaustųsi energingas ir žvalus, nepakanka tik paduoti kokybiško maisto. Net jei tai pagrindinis žingsnis, yra ir kitų faktorių, kurie turi įtakos augintinio laimei. Nemaža dalis šeimininkų nesupranta, kodėl šiems gyvūnams taip svarbu vis kažką kramtyti. Kramtukai šunims - saugus būdas patenkinti pamatinius gyvūno poreikius, kurie susiformuoja dar pirmaisiais gyvenimo metais.

Kodėl kramtukai šunims yra reikalingi?

Šunų kramtalai yra neatsiejama kasdienybės dalis dėl šių priežasčių:

  1. Augintinis iš prigimties trokšta kramtyti. Tai šunims suteikia galimybę gerinti koncentraciją, padeda susitelkti į vieną dalyką. Šunys reikalauja ne tik fizinio, bet ir protinio iššūkio, net jei šis ir atrodo gluminantis bei gana paprastas.
  2. Gyvūnai ieško būdų, kaip numalšinti nerimą bei susitvarkyti su stresu. Šunų kramtukai yra ypač paklausūs tų šeimininkų tarpe, kurių augintiniai bijo būtinų kelionių pas veterinarą ar fejerverkų. Kramtymas, kaip procesas, augintinį ramina, padeda nukreipti dėmesį nuo baimę keliančių dalykų. 
  3. Tai puiki alternatyva veikloms su šeimininku. Dažnas žmogus yra užimtas ir net smarkiai norėdamas negali atrasti tiek laiko savo augintiniui, kiek iš tiesų norėtų. Kai šeimininko šalia nėra arba šis užsiėmęs, šuo ieško galimybių, kaip turiningai laiką praleisti vienumoje. Kramtalai sunims yra puikus variantas.
  4. Gyvūno burnos ertmė išlieka tvarkinga ir nepažeista. Kokybiški kramtukai šunims niekada nesukels tokių problemų, kurias gali sukelti be priežiūros paliktas virtas vištienos kaulas. Pastarasis gali greitai sutrūkti ir sužeisti bežaidžiantį gyvūną.