Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

KVAPŲ ŠALINIMUI šunims

Aktyvūs filtrai

CSI Urine šlapimo valymo priemonė katėms ir kačiukams

Efektyvi kačių ir kačiukų šlapimo kvapą ir dėmes naikinanti purškiama priemonė, kuri sunaikina šviežias ir įsisenėjusias...
Kaina 6,49 €
Nuo 6,49 € iki 12,99 €

Išparduota


Rodoma 1-9 of 9 produktų

KVAPŲ ŠALINIMUI

Pasiryžę į savo namus priimti šunį, suvokiame faktą, jog gyvūnas - naujas šeimos narys, kuriuo turime rūpintis. Rūpestis pasireiškia įvairiomis formomis, bet svarbiausia yra nepamiršti efektyvios priežiūros, kuri ne tik padeda augintiniui jaustis puikiai, bet ir padeda palaikyti švarą namuose. Šunų kvapo naikinimas - iššūkis, su kuriuo susiduria kiekvienas šeimininkas. Juk augintinis ypač mėgsta palikti savo kvapą žymėdamas savo teritoriją.

Šunų kvapo naikinimas - kokie pasirinkimai?

  1. Specialios priemonės. Šunų šlapimo kvapo naikinimas vis dažniau patikimas purškiamoms bio-fermentinėms priemonėms. Šių atributų ryškiausias privalumas - galimybė jais padengti visus paviršius, nesijaudinant dėl jokios žalos baldų grožiui. Šalia valiklių populiarėja ir paprastesni gaivą sukuriantys purškikliai, kurie skirti ne intensyviam valymui, bet bendram kvapo neutralizavimui. Pasiūla varijuoja nuo romantiškų gėlių kvapų iki miško auros sukūrimo, pasitelkiant pušų eteriniais aliejais praturtintus purškalus.
  2. Buitiniai sprendimai. Niekam ne paslaptis - šuns šlapimo kvapo naikinimas neretai patikimas produktams, kuriuos kiekvienas turi namuose. Valgomoji soda yra turbūt universaliausias valiklis, kuris padeda neutralizuoti ir augintinio paliktą kvapą namų erdvėse. Visgi, reikia atminti, jog kai kuriems paviršiams šis sprendimas yra ne tik neefektyvus, bet netgi žalingas. Pastebėta, kad medinėms grindims ir baldams soda gali būti per šiurkšti, taip pažeidžianti valomo paviršiaus būklę. Marmuras ir stiklas - kiti paviršiai, kuriems reikia ieškoti alternatyvos, padedančios išnaikinti įkyrų šuns kvapą.

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Tūris
Prieinamumas
Prekės ženklas
Kaina