Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Lily's Kitchen Great British Breakfast - konservai šunims su elniena, kumpiu, skaidulomis 400gr
Lily's Kitchen Great British Breakfast - konservai šunims su elniena, kumpiu, skaidulomis 400gr
  • -0,30 €

Lily's Kitchen Great British Breakfast - konservai šunims su elniena, kumpiu, skaidulomis 400gr

2,89 €
3,19 € Sutaupykite 0,30 €
Su PVM

Šis puikus Didžiųjų britiškų pusryčių receptas skirtas tik jūsų mylimam šuniui. Visavertis ir natūraliai skanus jūsų šuo gali įsimesti į liesą ir daug baltymų turinčią elnienos dešrą, skanų kumpį, kiaušinį, skaidulomis užpildytas pupeles ir pabarstyti petražolių rytiniam užtepimui.

Taigi, nesvarbu, ar valgote ilgus, prabangius savaitgalio pusryčius, ar norite ką nors greitai patiekti prieš darbą, šis maistingas receptas jūsų šuniui nuo pat pirmo kąsnio atrodys ryškiomis akimis ir banguota uodega.

Šis puikus Didžiųjų britiškų pusryčių receptas skirtas tik jūsų mylimam šuniui. Visavertis ir natūraliai skanus jūsų šuo gali įsimesti į liesą ir daug baltymų turinčią elnienos dešrą, skanų kumpį, kiaušinį, skaidulomis užpildytas pupeles ir pabarstyti petražolių rytiniam užtepimui. Taigi, nesvarbu, ar valgote ilgus, prabangius savaitgalio pusryčius, ar norite ką nors greitai patiekti prieš darbą, šis maistingas receptas jūsų šuniui nuo pat pirmo kąsnio atrodys ryškiomis akimis ir banguota uodega.

Kiekis

Aprašymas

Sudėtis: 60% Šviežiai Paruošta: Elnienos dešros mėsa (40%); Kumpis (20%); Pupelės (4 %)

Bulvės (5%), sveikų kiaušinių milteliai (1%), mineralai, žolelės, petražolės (0,1%)

Prieskoninės žolės ir augalinės medžiagos: Auksinė lazdelė, dilgėlė, anyžius, salierų sėklos, erškėtuogės, medetkų žiedlapiai, skroblai, jūros dumbliai, liucerna, erškėtis, kiaulpienės šaknis, varnalėšos šaknis.