Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Lily's Kitchen Organic Lamb Supper - konservai šunims su ekologiška ėriena (150g)
  • Lily's Kitchen Organic Lamb Supper - konservai šunims su ekologiška ėriena (11x150g)
Lily's Kitchen Organic Lamb Supper - konservai šunims su ekologiška ėriena (11x150g)

Lily's Kitchen Organic Lamb Supper - konservai šunims su ekologiška ėriena (11x150g)

18,49 €
Su PVM

Išbaigtas skanus receptas, pagamintas tik iš ekologiškų, sveikų ingredientų: ką tik paruoštos avienos, jautienos, kiaulienos ir vištienos, sumaišytos su morkomis ir žirneliais.

Taip pat pridedame mūsų unikalų, visavertį ekologiškų žolelių mišinį ir visus būtinus vitaminus ir mineralus, kurių reikia jūsų šuniui sveikai mitybai. Ši natūraliai maistinga vakarienė yra sertifikuota ekologiška, todėl ji ypač tinka jautriems šunims.

Išbaigtas skanus receptas, pagamintas tik iš ekologiškų, sveikų ingredientų: ką tik paruoštos avienos, jautienos, kiaulienos ir vištienos, sumaišytos su morkomis ir žirneliais. Taip pat pridedame mūsų unikalų, visavertį ekologiškų žolelių mišinį ir visus būtinus vitaminus ir mineralus, kurių reikia jūsų šuniui sveikai mitybai. Ši natūraliai maistinga vakarienė yra sertifikuota ekologiška, todėl ji ypač tinka jautriems šunims.

Kiekis

Aprašymas

Sudėtis: Ekologiška ėriena (26%), ekologiška kiauliena (13%), ekologiška jautiena (10%)

Ekologiška vištiena (5%), ekologiškos morkos (3%), ekologiški žirniai (3%), ekologiška spelta, vitaminai ir chelatiniai mineralai

Prieskoninės žolės ir botaniniai produktai: ekologiška liucerna, ekologiški skilveliai, ekologiškas rudadumblis, ekologiška spirulina

Mėsos rūšis
Ėriena
Amžius
Adult - suaugusiems
Gamintojas
Lily's Kitchen
Prekė
Konservai