Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Maistas alergiškiems šunims

Aktyvūs filtrai

Acana Classic Red Meat sausas maistas šunims 2kg, 9.7kg

Acana Classic Red  Visavertis pašaras visų veislių bei amžiaus grupių šunims su ėriena, kiauliena ir jautiena. 50 % gyvūninių...

Acana Ranchlands Dog sausas maistas be grūdų šunims 2kg, 11.4kg

Acana Ranchlands sudėtyje yra Angus veislės jautiena, žole maintintų ėriukų mėsa, Jorkšyro kiauliena ir bizoniena, pristatoma...

Acana Grasslands Dog sausas maistas be grūdų šunims 2kg, 11.4kg

Albertos derlingose pievose auginama daug įvairių gyvulių, todėl  ACANA Grasslands  sudėtyje yra vietinės ėrienos, kiaušinių,...

Acana Wild Coast begrūdis sausas maistas šunims 2kg, 9.7kg

Visavertis pašaras visų veislių bei amžiaus grupių šunims su žuvimi. 50 % gyvūninių ingredientų ir 50 % daržovių, vaisių bei...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

Maistas alergiškiems šunims

Susidurti su alergija - ne juokas. Ką jau kalbėti apie tai, kai tai išgyvena mylimas augintinis, o suprasti, kad tai yra glūdinti problema nėra taip paprasta. Šunų maistas alergiškiems šunims - tikras išsigelbėjimas, kuris padeda naują sveiko gyvenimo pamatą augintiniui.

Kokie yra pagrindiniai alergijos požymiai?

Labai dažna klaida, kurią darome, tai maišome alergiją su maisto netoleravimu. Esminis šių negandų skirtumas - maisto netoleravimas pasireiškia vėliau (po poros dienų), nei panašius simptomus parodo alergija (iš karto arba po kelių valandų). Šunų alergija maistui pasireiškia tokiais požymiais:

  1. Odos niežulys. Jei Jūsų naminis gyvūnas kasosi daugiau nei įprasta, dėmesio skiria ne tik kailiui, bet ir ausims bei letenėlėms, stebėkite jį atidžiau.
  2. Vėmimas arba viduriavimas. Šuniui staiga sunegalavus pravartu ne tik patikrinti maisto šviežumą, bet ir apgalvoti, ar tai tik nėra naujas maisto pasirinkimas, kuriame gali slypėti alergenai.
  3. Hiperaktyvumas arba žemas energijos lygis. Gyvūnų organizmai reaguoja skirtingai, todėl vienas šuo dėl alergijos gali tapti labiau aktyvus, o kitas - ypač pasyvus.

Maistas alergiškiems šunims: pagrindiniai išskirtinumai

Sausas maistas alergiškiems šunims dažniausiai yra begrūdis. Kviečiai - vienas dažniausiai sutinkamų alergenų šiems gyvūnams, todėl natūralu, jog būtent minėtas maistas karaliauja populiariausiųjų viršūnėje. 

Neretai maistas alergiškiems šunims pasižymi minimalistiška sudėtimi. Tai ypač pravartu šeimininkams, kurie bando surasti ėdalą gyvūnui, kuris, tarkim, negali valgyti jautienos. Tokiu atveju maistas, kurio baltyminę sudėtį sudaro vien paukštiena, yra tinkamas.