Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Natūrali, džiovinta elnio koja su kanopa, 1 vnt.

2,59 €
Su PVM

Visą elnio koją sudaro kanopa, kaulas, apvyniotas mėsa, ir sausgyslės, todėl tai labai vertingas ir tvirtas kramtalas šunims. Natūraliai kanopoje esantys baltymai ir kolagenas daro didelę įtaką mūsų augintinių sveikatai ir būklei. Elnienos mėsa turi unikalų skonį ir aromatą, kurį mėgsta šunys. Dėl didelio kietumo šis natūralus kramtukas rekomenduojamas suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims.

https://www.alphazoo.lt/preke/naturali-dziovinta-elnio-koja-su-kanopa-1-vnt

Visą elnio koją sudaro kanopa, kaulas, apvyniotas mėsa, ir sausgyslės, todėl tai labai vertingas ir tvirtas kramtalas šunims. Natūraliai kanopoje esantys baltymai ir kolagenas daro didelę įtaką mūsų augintinių sveikatai ir būklei. Elnienos mėsa turi unikalų skonį ir aromatą, kurį mėgsta šunys. Dėl didelio kietumo šis natūralus kramtukas rekomenduojamas suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims. https://www.alphazoo.lt/preke/naturali-dziovinta-elnio-koja-su-kanopa-1-vnt

Kiekis

Išparduota
Pridėti į norų sąrašą
Aprašymas

Natūraliai kanopoje esantys baltymai ir kolagenas daro didelę įtaką mūsų augintinių sveikatai ir būklei. Elnienos mėsa turi unikalų skonį ir aromatą, kurį mėgsta šunys. Dėl didelio kietumo šis natūralus kramtukas rekomenduojamas suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims.

Sudėtis: 100% elnio koja

Analitinė sudėtis: žali baltymai 86%, žali riebalai 3,5%, drėgmė iki 6,2%, žali pelenai 1,6%