Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Kačių nešioklės, boksai

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-19 of 19 produktų

NEŠIOKLĖS

Alphazoo supranta, kad jūsų katės yra ne tik augintiniai – jie yra brangūs jūsų šeimos nariai. Nesvarbu, ar vykstate pas veterinarą, išvykstate savaitgaliui, ar planuojate didžiulį nuotykį su savo kate, norint užtikrinti jų saugumą, komfortą ir gerovę kelionės metu, labai svarbu pasirinkti tinkamą nešioklę ar kelioninį boksą. Norime jus supažindinti su kruopščiai atrinktu aukštos kokybės kačių nešioklių ir kelioninių boksų asortimentu, sukurtu taip, kad atitiktų unikalius jūsų ir jūsų pūkuoto draugo poreikius.

Kačių nešioklės ir boksai katėms: kodėl verta rinktis iš Alphazoo?

Prekių kokybė ir saugumas

Alphazoo kačių nešoklė ir transportavimo boksas katei yra kruopščiai suprojektuoti tam, kad atitiktų saugumo reikalavimus ir išpildytų visus jūsų lūkesčius. Dėl tvirtų gamybinių medžiagų, saugių užrakinimo mechanizmų ir tinkamos ventiliacijos jie suteikia jūsų katei saugią ir be streso aplinką kelionės metu. Garsūs prekės ženklai taip pat signalizuoja apie aukštą gaminių kokybę, todėl jums nereikia abejoti nei prekės ilgaamžiškumu, nei saugumo aspektu.

Nešioklė ir boksas katėms – dizainų įvairovė

Siūlome įvairius nešioklių ir boksų dizainus, kad patenkintume jūsų konkrečius poreikius. Nuo universalių ir visoms lytims tinkančių spalvų iki žaismingų ir ryškiaspalvių dizainų, mūsų platus pasirinkimas užtikrina, kad rasite idealiai tinkantį sau ir savo keturkojui augintiniui. Nesvarbu, ar jūsų katė teikia pirmenybę uždarai erdvei, ar mėgsta matyti pasaulį, turime pasirinkimų, tinkančių kiekvienam kačių charakteriui.

Kačių nešioklė ir boksas katei– jų patogumas

Suprantame, kad jūsų katės patogumas yra svarbiausias. Kačių nešioklės ir boksai katėms yra itin patogūs net ilgų kelionių metu, todėl jūsų augintinis nežinos, kas yra diskomfortas. Taip pat visada galite į juos įdėti ką nors mielo ir jaukaus, turinčio katei pažįstamą kvapą. Tai sumažins augintinio stresą ir padidins komforto lygį. O ir apie šeimininkus nepamiršome pagalvoti. Jums taip pat jie turi būti patogūs, tad nesijaudinkite, itin lengvai ir nesunkiai galėsite juos išvalyti po kiekvienos kelionės.

Lengvas apsipirkimas

Daug laiko ir dėmesio skyrėme savo elektroninės parduotuvės patogumui, kad jūs galėtumėte be vargo išsirinkti sau reikalingas prekes katėms ir kitiems augintiniams. Ilgą laiką ieškojome tik pačių geriausių prekės ženklų, kuriuos žino daugelis ne tik Lietuvoje, bet ir kitose užsienio šalyse. Tikrinome kokybę savomis rankomis, kad užtikrintume savo prekių tvirtumą bei ilgaamžiškumą. Viską darėme tam, kad apsipirkimo patirtus mūsų svetainėje būtų tik pati geriausia.

Ką reikėtų padaryti įsigijus nešioklę ar boksą?

Į šį klausimą atsakymas yra tik vienas – tai laipsniškas pažindinimasis su naujais kačių daiktais. Būtina įsigijus nešioklę ar boksą pirmiausia juos išbandyti namų aplinkoje tam, kad katė susipažintų, apuostytų ir galėtų priprasti. Vėliau kelionės metu jūs išvengsite papildomo katės nerimo ar net streso, nes šios aplinkos jai jau bus puikiai pažįstamos.

Nešioklė ir boksas katei internetu

Mes tikime, kad kelionės su kate turėtų būti džiugi patirtis jums abiem. Mūsų aukščiausios kokybės kačių nešioklės ir kelioniniai boksai yra ne tik funkcionalūs, bet taip pat ir stilingi bei sukurti taip, kad jūsų katė jaustųsi saugiai ir patogiai visos kelionės metu. Įvairių spalvų, dizaino ir dydžių dėka galite rasti tobulą nešioklę ar transportavimo boksą, atitinkantį jūsų stilių ir asmeninius pageidavimus.

Nesvarbu, ar leidžiatės į nuotykius, ar tiesiog lankotės pas veterinarą, Alphazoo asortimente rasite tobulas nešiokles ir boksus, atitinkančius saugumo ir kokybės reikalavimus. Peržvelkite mūsų asortimentą jau šiandien ir drąsiai leiskitės į kitus nuotykius, žinodami, kad jūsų mylimu kompanionu yra gerai pasirūpinta. Su Alphazoo jūs ir jūsų katė esate pasiruošę nepamirštamoms kelionėms kartu. 

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Spalva
Prieinamumas
Prekės ženklas
Kaina