Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

ONTARIO Cat Sterilised Salmon – Sausas Maistas Sterilizuotoms Katėms Su lašiša 6.5kg

39,99 €
Su PVM

Superpremium kokybės visavertis maistas sterilizuotoms suaugusioms katėms (1–7 metų). Receptas su mažu grūdų kiekiu.

Superpremium kokybės visavertis maistas sterilizuotoms suaugusioms katėms (1–7 metų). Receptas su mažu grūdų kiekiu.

5

(5)

Kiekis

Aprašymas

Superpremium kokybės visavertis maistas sterilizuotoms suaugusioms katėms (1–7 metų). Receptas su mažu grūdų kiekiu.

Specialiai sukurtas receptas, skirtas sterilizuotoms katėms, pasižymi turtinga ir subalansuota mitybos formule, kuri yra pagrindinis sveiko ir ilgo gyvenimo komponentas.

Kokybiška mėsa ir baltymų šaltiniai

Kokybiški lašišos ir vištienos baltymų šaltiniai, siekiant užtikrinti dar geresnį skonį ir kokybę, dedama šviežios lašišos mėsos. Didelis skaidulų iš natūralių šaltinių kiekis padeda lengvai pašalinti bezoarą iš kūno. Kruopščiai parinkti džiovinti vaisiai ir daržovės aprūpina organizmą reikalingais vitaminais, kartu su žolelėmis ir prieskoniais, kurie padeda apsaugoti ląsteles dėl stipraus antioksidacinio poveikio, taigi ir organizmą nuo ligų. Mėlynės ir spanguolės yra prevencija nuo šlapimo takų problemų ir kartu apsauga nuo šlapimo akmenų. Pridėtas šviežias lašišos aliejus suteikia viską, ko reikia sveikai odai ir blizgančiam kailiui.

Daržovės ir vaisiai

Kruopščiai parinkti džiovinti vaisiai ir daržovės aprūpina organizmą reikalingais vitaminais, kartu su žolelėmis ir prieskoniais, kurie padeda apsaugoti ląsteles dėl stipraus antioksidacinio poveikio, taigi ir organizmą nuo ligų. Yucca žolelė savo ruožtu palaiko virškinimo sistemą ir tuo pačiu sumažina nemalonų kvapą.

Angliavandenių kiekis kačių organizme

Kačių mityboje angliavandeniai daugiausia yra greito energijos šaltinis, jų virškinimas yra daug lengvesnis nei baltymų virškinimas ir jų perdirbimas ne taip apkrauna virškinimo sistemą. Pirmenybė teikiama tinkamam jų kiekiui, nes jie padeda išsaugoti baltymus kaip energijos formą, tačiau esant dideliam jų kiekiui, katės gali nutukti. Todėl pašaruose randate optimalią angliavandenių ir baltymų dalį, kuri palaiko sveiką, jų amžiui pritaikytą šunų svorį. Angliavandenių šaltiniai pašaruose yra: ryžiai, bulvės.

Ryžiai – puikus energijos šaltinis, kuriame taip pat yra daug mineralų ir vitaminų. Tai labai lengvai virškinama ir labai padeda gydant virškinimo sutrikimus. Jis taip pat tinka jautrioms katėms, nes nesukelia alergijos.

Sudėtis:

šviežia lašiša 15%, džiovinta lašiša 13%, džiovinta vištiena 11%, rudieji ryžiai 10%, baltieji ryžiai 10%, skaldyti žirniai 10%, hidrolizuoti gyvūniniai baltymai 6%, vištienos riebalai 4,5%, bulvių baltymai, 1% šviežios lašišos aliejaus, džiovinti obuoliai, mineralai, džiovintos morkos, džiovintos trūkažolės (natūralus FOS ir inulino šaltinis), MOS (mananoligosacharidai), džiovintos spanguolės, džiovintos mėlynės, džiovinti špinatai, džiovinti brokoliai, rozmarinai, vynuogės, ciberžolės, citrusiniai vaisiai, juka schidigera.

Analitinė analizė:

žali baltymai 35%, žali aliejai ir riebalai 14%, žalia ląsteliena 2,5%, drėgmė 9%, žali pelenai 7%, kalcis 1,4%, fosforas 1%.

1 kg maisto papildai: vitaminas A (3a672a) 20 000 TV, vitaminas D3 (E671) 1 750 TV, vitaminas E (alfa-tokoferolio acetatas) (3a700) 200 mg, geležis (geležies sulfato monohidratas) (E1) 70 mg, varis (vario sulfato pentahidratas) (E4) 10mg, cinkas (cinko sulfato monohidratas) (E6) 100mg, manganas (mangano oksidas) (E5) 40mg, jodas (kalcio jodatas) 1,5mg, selenas (natrio selenitas) 0, 2mg, bentonitas -montmorilonitas 4 500 mg, taurinas 1 500 mg. Turi natūralių antioksidantų.

Metabolizuojama energija: 3870 kcal / kg. Omega 3 riebalų rūgštys 0,5%, omega 6 riebalų rūgštys 1,9%

Mėsos rūšis
Lašiša
Amžius
Adult - suaugusiems
Gamintojas
ONTARIO