Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

ONTARIO konservai katėms

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

ONTARIO

Ontario konservai katėms išsiskiria natūralia sudėtimi. Šie konservai patinka net išrankiausioms katėms, o svarbiausia, kad jose nėra skonio stipriklių, kvapiklių, o tik natūralios žolelės, prieskoniai, kurie užtikrina visų reikalingų medžiagų, vitaminų įsisavinimą į katės organizmą. 

Pankolis - tai vaistinė žolelė, kuri gerai veikia kaip prevencinė priemonė nuo pilvo pūtimo, palaiko virškinimą ir taip pat skatina apetitą.

Yuka - pagrindinis privalumas yra tas, kad jis susiriša su amoniaku ir taip sumažina kvapą. Jis veikia organizme kaip natūralus prausiklis. Pašalina patologines (nesveikas) nuosėdas. Tai pagerina fiziologinius (natūralius) procesus ir todėl teigiamai veikia virškinimo sistemą. Tai gali padidinti medžiagų apykaitos greitį ir taip pagerinti natūralią organizmo detoksikaciją ir pagerinti sveikatą. Šiuolaikinėje medicinoje jis naudojamas sergant lėtinėmis žarnyno ligomis.

Rozmarinas - veikia kaip natūralus antioksidantas, pasižymintis dezinfekuojančiu ir antiseptiniu poveikiu. Šiek tiek padidindamas kraujospūdį – pagerina kraujotakos sistemą, raumenų, sąnarių, bet ir smegenų, kraujotakos veiklą. Jis palaiko kepenų veiklą, padidina tulžies gamybą ir taip padeda spręsti įvairias virškinimo sistemos problemas.

Cinamonas - tai vadinamasis natūralus antibiotikas ir veikia prieš įvairius virusus, bakterijas ir grybus. Jis turi dezinfekuojantį ir antiseptinį poveikį. Padidina kūno apsaugą. Tai taip pat mažina cholesterolio kiekį. Tai taip pat yra natūralus antioksidantas ir apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų. Padeda išvengti uždegimo ir infekcijos.

Čiobreliai - padeda esant vidurių pūtimui, virškinamojo trakto uždegimui ir nuo viduriavimo. Sumažina infekcijos riziką, veiksmingą nuo bakterijų ir parazitų. Vienas iš augalų, pasižymintis didžiausiu antiseptiniu poveikiu.

Gvazdikėliai - taip pat turi stiprų antiseptinį, nuskausminamąjį, anestezinį ir antibakterinį poveikį. Tai stimuliuoja širdį, apsaugo nuo žarnyno uždegimo, pykinimo.

Anyžius - palaiko virškinimą, didina apetitą, ramina virškinimo sistemą, nuo vidurių pūtimo, vartojamas viduriuojant.