Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

ORIJEN sausas maistas šunims

Aktyvūs filtrai

Orijen Adult Small Breed sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims

Jūsų mažos veislės šuo turi ypatingų mitybos poreikių, todėl jiems būtina biologiškai tinkama dieta.  ORIJEN Small Breed  yra...
Kaina 22,99 €
Nuo 22,99 € iki 48,99 €

Orijen Six Fish Dog begrūdis sausas maistas šunims su žuvimi 2kg, 11.4kg

Visavertis pašaras visų veislių ir visų amžiaus grupių šunims. Pagamintas iš Ramiojo vandenyno sardinių, skumbrių, jūrų...
Kaina 92,99 €
Nuo 26,99 € iki 92,99 €

ORIJEN Tundra - begrūdis šunų maistas (visų veislių ir amžiaus grupių)

Sausas šunų maistas ORIJEN Tundra yra visavertis ir biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus, visų veislių šunims.
Kaina 27,99 €
Nuo 27,99 € iki 112,99 €

Rodoma 1-11 of 11 produktų

ORIJEN

ORIJEN sausas maistas šunims įkvėptas natūralios visų grobio gyvūnų dietos, pasižymi neprilygstamais ir unikaliais šviežios arba žalios mėsos intarpais, suteikiančiais praktiškai viską, ko reikia jūsų šuniui ar katei klestėti. Turėdamas daugiau nei ketvirtį amžiaus pasitikėjimo reputaciją, ORIJEN yra biologiškai geriausias maistas, suteikiantis ramybę ir išlaikant brangų kompanioną laimingą, sveiką ir tvirtą.

Kodėl reikėtų rinktis “Orijen” sausą maistą šunims?

Atsiliepimai apie Orijen sausą šunų maistą yra geriausi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Maitindami šunį Orijen, Jus galite būti tikri, kad jūsų augintinis maitinamas geriausiais ingredientais. Daugiau nei 30 metų ORIJEN® sauso maisto gamintojas padeda šunims ir katėms atskleisti jų biologinį potencialą, maitinant juos taip, kaip numatė gamta.

Kokios yra šunų maisto “Orijen” kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Orijen šunų maisto kaina Alpha zoo parduotuvėje ypač patraukli. Jus galite rinktis iš mažesnio (340gr) arba didesnio (17kg) kiekio pakuočių. “Alpha zoo” gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada.