Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Palutės šunims

Aktyvūs filtrai

PALUTĖS ŠUNIMS

Priimti į namus augintinį - sprendimas, reikalaujantis daug atsakomybės ir kantrybės. Vienas iš puikiausių pavyzdžių, reprezentuojantis kantrybės testavimo momentą - mokymas šuniuką teisingai atlikti gamtinius reikalus. Jaunas gyvūnas reikalauja ypač dažnų pasivaikščiojimų į lauką. Tokį poreikį gali patenkinti tikrai ne kiekvienas šeimininkas, tad neretai ieškoma alternatyvos, tinkančios namų erdvei. Būtent palutės gyvūnams - tikras išsigelbėjimas, kai namų erdvės negalima palikti taip dažnai, kaip norėtųsi.

Šunų palutės ir jų privalumai

Patogumas. Palutės šunims gali pasitarnauti labai skirtingais gyvenimo atvejais. Net tie šeimininkai, kurie savo gyvūną nuo mažens pripratina prie gamtinių reikalų atlikimo pasivaikščiojimų metu, ilgainiui supranta, jog ši higienos priemonė gali praversti ir jų gyvūnams. Kelionės pas veterinarą ar kitais maršrutais dažnam augintiniui kelia stresą, ko pasekoje, gali pasitaikyti nelaimingų nutikimų. Paklotai šunims, patiesti ant automobilių sėdynių ar transportavimo dėžės viduje, gali padėti išvengti netvarkos. Natūralu, jog ši priemonė gali pasitarnauti ir namuose ar besisvečiuojant pas artimuosius. Anksti su palute susipažinęs augintinis geriau žinos tai, kaip elgtis tvarkingai ir nesukelti siurprizų net ir prispyrus reikalui.

Galimybė pasirinkti norimą rūšį. Kaip ir su kiekvienu produktu, ir čia neapsieinama be naujovių bei tam tikro progreso. Net šunų palutės, kurias kažkada atstojo laikraščiai, materializavosi, o augintinių higienos priemonių kūrėjai nesiruošia ties tuo sustoti. Palutės gali skirtis unikaliu sluoksnių skaičiumi. Pasirinkimas, kuriame jų daugiau, sugeria daugiau skysčio, taip lėčiau po erdvę pasiskirsto kvapas. Bene svarbiausias palutės elementas - dydis. Išskiriami du populiariausi variantai. Palutės šunims 60x90 cm yra vienos didžiausių, skirtos masyviems augintiniams. Palutės šunims 60x60 cm užima mažiau vietos ir idealiai tinka mažesnių veislių gyvūnams. Svarstantiems, ar apsimoka žvilgtelėti į palutes su išskirtiniais kvapais, verta gerai apgalvoti, ką tas aromatas gyvūnui suteiks. Dažnu atveju kvapai, kurie asocijuojasi su visai kitokiais dalykais nei pats gamtos reikalų atlikimo procesas, tik klaidina gyvūną.

Universalumas amžiui ir situacijai. Jauniems šuniukams palutės reikalingos dėl kelių situacijų. Viena jų - šeimininkų baimės vesti mažą ir neretai dar neskiepytą augintinį į pavojų pilną gamtos pasaulį. Antra - augantis šuniukas neįprastai daug kartų veržiasi pasivaikščioti. Vyresniems gyvūnams, kurių judėjimas yra apribotas sveikatos, palutės yra būtinas atributas. Netgi tie augintiniai, kurie išgyvena nerimą ir baimę audrų ar fejerverkų šaudymo metu, renkasi palutes.

Tvarumo apraiškos. Besirūpinantiems ekologijos klausimais ir norintiems jos siūlomus principus įtraukti ir į augintinio gyvenimą, turime džiugių naujienų. Daugkartinės palutės šunims - vis labiau populiarėjantis pasirinkimas daugumoje gyvūnų prekių parduotuvių. Dažniausiai sutinkamas aspektas - galimybė palutes po panaudojimo išplauti. Kai kurias jų saugu dėti ir į skalbimo mašiną. Aktualėjanti praktika - pasitelkti perdirbtas medžiagas, gaminant palutes gyvūnams. Vienkartinės palutės šunims, deja, išlieka gana taršiu pasirinkimu, kadangi po kiekvieno panaudojimo vienetus reikia išmesti. Sumažinti plastiko ir popieriaus suvartojimą tokiu atveju galima užsisakant didesnį įpakavimą palučių vienu kartu.

Palutės šunims internetu gera kaina

Šuns higienai palaikyti neužtenka tokių produktų kaip šampūnai, kondicionieriai ir dantų pastos. Palutės gyvūnams - ilgalaikio įpročio ugdymo įrankis, padėsiantis tiek augintiniui, tiek jo šeimininkui išvengti bereikalingos netvarkos. Šunų palutės prieinamos internetu - “Alpha Zoo” elektroninė parduotuvė siūlo skirtingų prekinių ženklų asortimentą. Čia prieinama kaina rasite tiek skirtingų dydžių, tiek daugkartinių, tiek vienkartinių palučių variantų. Nenustebkite, skiltyje “Specialūs pasiūlymai” dažnai pamatysite augintinį pradžiuginančių prekių su akcija.

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Prieinamumas
Kaina