Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

  • Papildas šunims ir katėms HemoOne + Omega Oil su kanapių aliejumi 100ml
Papildas šunims ir katėms HemoOne + Omega Oil su kanapių aliejumi 100ml

Papildas šunims ir katėms HemoOne + Omega Oil su kanapių aliejumi 100ml

11,59 €
Su PVM

Papildai gyvūnams HempOne + Omega Oil Dog and Cat - maisto papildas - kanapių ir kitų aliejų mišinys šunims ir katėms.

Papildas Hemp One + Omega Oil kanapių ir kitų aliejų mišinys turi raminamąjį poveikį, taip pat yra naudingas sąnariams, bendrai organizmo sveikatai, imunitetui ir palaiko optimalią žarnyno veiklą.

Papildai gyvūnams HempOne + Omega Oil Dog and Cat - maisto papildas - kanapių ir kitų aliejų mišinys šunims ir katėms.Papildas Hemp One + Omega Oil kanapių ir kitų aliejų mišinys turi raminamąjį poveikį, taip pat yra naudingas sąnariams, bendrai organizmo sveikatai, imunitetui ir palaiko optimalią žarnyno veiklą.

5

(5)

Kiekis

Išparduota
Aprašymas

Galingas kanapių sėklų aliejaus ir augalinio aliejaus mišinys. Sudėtyje yra daug omega-3 ir 6 riebalų rūgščių, kurios palaiko sąnarių funkciją ir gražiai blizgantį kailį.

Palaiko optimalią žarnyno veiklą ir turi teigiamą poveikį sveikatai, imunitetui.

Maitinimo instrukcijos:

Šunims - 2.5 ml per dieną.

Priklausomai nuo poveikio, vartojamą kiekį galima didinti palaipsniui, savo nuožiūra iki kol bus pasiektas norimas efektas (tačiau ne daugiau nei 5 ml šuniui per dieną).

Katėms - 1 ml per dieną

Priklausomai nuo poveikio, vartojamą kiekį galima didinti palaipsniui, savo nuožiūra iki kol bus pasiektas norimas efektas (tačiau ne daugiau nei 2,5 ml katei per dieną).

Sudėtis: Augaliniai aliejai (rapsų, linų sėmenų, kukurūzų, nakvišų, kanapių sėklų), glicerino ir kanapių ekstraktas.

Analitinės sudedamosios dalys: žali pelenai 0,2%, žali baltymai 0,3%, žali riebalai 96,3%, žalia ląsteliena 0,2%, CBD 0,1%, THC <0,01%.

Laikymas: Sausoje vietoje, kambario temperatūroje. Palikti vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Geriausias iki: nurodyta ant pakuotės.