Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

PAVADĖLIAI IR PETNEŠOS katėms

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-18 of 18 produktų

PAVADĖLIAI IR PETNEŠOS

Pirkite alphazoo.lt siūlomus kačių pavadėlius ir petnešas, kad jūsų nuotykių ieškantis katinas būtų saugus, kol esate lauke. Katės antkaklis nėra tik galimybė įsigyti papildomą aksesuarą. Svarbi antkaklio funkcija yra katės ID žymos prikabinimas. Net nutrūkus nuo pavadžio ar kitaip pasimetus, būsite tikri, kad katė greitai suras savo tikruosius namus, net neturėdama čipo. Turėdami tinkamą kačių antkaklį galite gyventi be baimės, nes jūsų katytė išėjusi į lauką, džiaugiasi laisve, kurią suteikia tyrinėjant lauką, o jūsų naminė katė gali būti lengvai atpažinta, jei ji netyčia iš smalsumo išeitų į lauką. Geriausias kačių antkaklis sujunia  patogumą su dizainu ir funkcionalumu.

Patogumas ir grožis viename

Pirkite unikalius ir įmantrius kačių antkaklių dizainus. Jūs pastebėsite, kad antkaklis, petnešos yra paminkštintas ir turi nerūdijančio plieno žiedą, kuriame galite pritvirtinti savo kačiuko ID žymą, skambutį ar mirksintį elementą. Kokybiškos nailoninės juostos, naudojamos kačių antkakliuose, yra atsparios dilimui ir suteikia ilgalaikį komfortą. Jeigu įsigijote katę pirmą kartą, jums gali kilti klausimas, ar katei petnešos ir pavadėlis yra būtini. Ir ar išvis būtina vedžioti katę į lauką. Tačiau, tam, kad katė bent kiek prasimankštintų ar patirtų nuotykiu, pasiimkite savo kačiuką pasivaikščiojimui į lauką, o petnešos ir pavadėlis reikalingas tam, kad mankštos būtų saugios ir kontroliuojamos.

Petnešos

Alphazoo.lt galite rasti geriausią bei patogiausią kačių pavadį sau ir jūsų katei. Kačių pavadėliai būna įvairių spalvų - nuo žaismingos rožinės, ryškiai žalios iki paplūdimio mėlynos, žydros. Jei norite naudoti petnešas, rinkitės reguliuojamą dydį ir nebijokite gerai suveržti. Dažnai katės atrodo putlesnės nei yra iš tikrųjų, ypač ilgapklaukės ar puraus kailio. Petnešų yra įvairių stilių, dydžių ir spalvų.

Filtruoti pagal

Filtruoti pagal

Spalva
Prieinamumas
Prekės ženklas
Kaina
Išmatavimai