Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

PETNEŠOS šunims

Aktyvūs filtrai

KONG Norvegiškos petnešos (juodos) įv. dydžiai

Šios petnešos yra pagamintos iš tvirto nailono ir neopreno paminkštinimo, kad užtikrintų tvirtumą ir ilgaamžiškumą, kartu ir...

KONG Norvegiškos petnešos (raudonos) įv. dydžiai

Šios petnešos yra pagamintos iš tvirto nailono ir neopreno paminkštinimo, kad užtikrintų tvirtumą ir ilgaamžiškumą, kartu ir...

Rodoma 1-24 of 24 produktų

PETNEŠOS

Jūsų šuo, žinoma, puikiai elgiasi su pavadėliu, niekada netraukia, nešokinėja, nemėgina išsisukti iš antkaklio. Taip nėra? Naudojant petnešas  vietoj šuns antkaklio, lengviau valdyti bet kokį šunį, net ir tuos, kurie sveria nuo 40kg. Tačiau petnešos šunims turi ir kitų privalumų:

Jie yra gera mokymo priemonė jauniems šuniukams, kurie dar neišmoko vaikščioti pririšti prie pavadėlio. Petnešos neleis jiems įsipainioti į pavadį ir galbūt sužeisti.

Petnešos suteikia geresnę kontrolę, o tai ypač svarbu judriose gatvėse ar žmonių miniose.

Jei turite stiprų ar labai didelį šunį, petnešos suteikia jums daug geresnę kontrolę, taip pat Jūsų rankos ir nugara nėra apkraunami.

Labai maži šunys gali būti linkę susižaloti tempdami pavadį. Petnešos paskirsto svorį didesniame kūno plote, sumažindami kaklo ir nugaros krūvį.

Petnešos atgraso nuo traukimo. Kai jūsų šuo dėvi antkaklį ir traukia pavadį, jis vis tiek juda į priekį, o tai priverčia jį galvoti, kad traukti pavyko. Petnešos, pritvirtintos ant šuns krūtinės ar tarp pečių, nukreipia šunį ir nesuteikia jam minčių galvoti, kad traukti pavyko.

Jei gulint ar atsisėdus jūsų šuniui reikia šiek tiek pagalbos stovint, petnešos jį švelniai pakelia, nesukeliant jam skausmo ar diskomforto.

Galiausiai petnešos yra puikus sprendimas tiems mažiems pabėgimo menininkams, kurie vieną akimirką šalia šeimininko, o kitą akimirlą jie jau išsinėre iš apykaklės.

Jeigu nusprendėte naudoti petnešas, kurios jūsų šuniui yra geriausios? Skirtingos petnešos turi įvairias savybes ir naudojimą, padėsime jums pasirinkti tinkamiausias.

Nailoninės petnešos

Paprastos, reguliuojamas nailono petnešos yra kelių dydžių ir daugybės įdomių spalvų. Tai taip pat už prieinamą kainą ir tinka visiems šunims.

Segamos priekyje

Kai kuriems šunims geriau tinka pavadėlis, pritvirtintas priekinėje petnešų dalyje, kuris nukreipia jūsų šuns dėmesį, užuot traukus šeimininką į priekį. Atspindintys šviesą diržai neslėgia jautraus šuns kaklo ir turi keturis prisitaikymo taškus, kad puikiai atitiktų jūsų šunį. Populiariausias segamų iš priekio petnešų gamintojas – Dog Copenhagen. Šios petnešos išsiskiria ypatinga kokybe. Jos yra lengvos, turi „kvėpuojantį“ nailoną, lengvai segamos, reguliuojamo dydžio. Šioms petnešoms suteikiama dviejų metų garantija. Taip pat segamos iš priekio petnešos naudojamos kaip prevencija nuo tempimo. 

Šiuolaikinės petnešos yra greitai ir lengvai užmaunamos bei nuimamos. Turi rankenėlę ant šuns nugaros, kuri ypač pasitarnauja kuomet reikia išlaikyti šunį arba jį pagauti, jeigu jis nėra prisegtas prie pavadžio. 

Alphazoo.lt išsirinksite kokybiškas petnešas už prieinamą kainą.