Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

PRISTATYMAS OMNIVA PAŠTOMATU ARBA KURJERIU

Prekės pristatomos pasirinktinai - Venipak kurjerių tarnybos į namus ar darbą ir į Omnivos, Lpexpress, Venipak paštomatus (pristatomos siuntos iki 30 kg svorio)  

  • Jei siuntos vertė yra 30 € ir daugiau – prekių pristatymas paštomatu yra NEMOKAMAS.
  • Jei siuntos vertė yra mažesnė nei 30 € – vienos siuntos pristatymas Lpexpress paštomatu, visoje Lietuvoje Jums kainuos 1,90 €. Omniva paštomatu 2,29 
  • Siuntos į Kuršių Neriją yra apmokestinamos papildomu 50 € pristatymo mokesčiu, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.
  • Pristatymas VENIPAK kurjeriu kainuoja 3.90€.

  • Nestandartinių, didelių matmenų siuntos pristatomos tik kurjeriu (pvz. narvai, boksai, draskyklės, plastikiniai kačių tualetai).
  • Atsiimti užsakymus galima ir parduotuvėje adresu: Antakalnio g. 42, Vilnius, LT-10304. Prekes atsiimti galite TIK po užsakymo paruošimo patvirtinimo, išsiųsto Jums elektroniniu paštu. (Darbo laikas: I-V 10-19h, VI 10-15h, VII -)


  • Mes pristatome ir į Latviją ir Estoniją Omniva paštomatais. 
  • We also deliver to Latvia and Estonia with Omniva.
  • Мы также доставляем в Латвию и Эстонию через Omniva.

PASTABOS

Užsakius daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos ne vienu metu, nes gali būti gabenamos iš skirtingų sandėlių. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo arba Tiekėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo sąlygas, jeigu pristatymas užtruks ilgiau nei 7 d.d.

 Mieli klientai, www.alphazoo.lt palaiko gamtos ir mūsų visų aplinkos tausojimo idėjas, todėl kai kurios mūsų siuntos keliauja su ne pirmą kartą naudojamomis, bet vis dar puikiai savo funkciją atliekančiomis, dėžutėmis.

Dėkojame už supratimą ir kviečiame drauge kurti švaresnę aplinką!

SVARBU

Pardavėjas negali visais atvejais garantuoti, kad užsakytos prekės klientą pasieks per nurodytą terminą. Dėl nenumatytų aplinkybių kaip pvz. padidėjusio siuntų kiekio šventiniu periodu, ar vežėjo logistikos klaidos siuntos pristatymas gali vėluoti. Pristatymas gali vėluoti ir dėl gavėjo pateiktų neteisingų duomenų, pvz. neteisingas/nenurodytas tel. nr., klaidingas pašto kodas ir pan.

PREKĖS PRIĖMIMAS

 Priimdami siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę siuntos nepriimti. Priėmus siuntą, laikoma, kad siunta buvo pristatyta be pažeidimų.

Jei prekė grąžinama Pardavėjui dėl Pirkėjo kaltės neteisingai nurodyto arba netikslaus adreso, arba jeigu prekė grąžinama pardavėjui neatsiėmus jos iš paštomato per maksimalų jos saugojimo terminą arba atsisakius priimti prekes iš kurjerio, Pirkėjas privalo Pardavėjui sumokėti pakartotino persiuntimo išlaidas, o jei prekės buvo grąžintos iš paštomato arba kurjerio- padengti Pardavėjui ir prekės grąžinimo kaštus. Pirkėjui atsisakius pakartotinai priimti siuntą (t.y. pareikalavus grąžinti pinigus už prekes), pinigai už siuntimą pirkėjui nėra grąžinami.

ĮVEDUS NETEISINGUS PRISTATYMO DUOMENIS

Klientui nurodžius neteisingus siuntos pristatymo duomenis (gavėjo vardas, pavardė, adresas, pašto kodas, kontaktinis telefono numeris), gali keistis užsakymo pristatymo terminas. Pasikeitus pristatymo duomenims, prašome kuo skubiau mus informuoti el.paštu pagalba@alphazoo.lt arba klientų aptarnavimo telefonu 8-675-28475.

PRANEŠIMAI

Atlikus užsakymą, nurodytu el. pašto adresu gausite laiškus apie Jūsų užsakymo būsenas. Užsiregistravus mūsų el. parduotuvėje, savo užsakymų istoriją, taip pat ir siuntų sekimo numerius galite rasti savo paskyroje. Jei gavote automatinį laišką apie Jūsų siuntos pristatymą, tačiau jos vis dar negavote, kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais. Kilus papildomiems klausimams su mumis galite susisiekti darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00 valandos el. paštu ([email protected]) arba nurodytu telefonu (8 675 28 475).

Mes pristatome ir į Latviją ir Estoniją Omniva paštomatais. 
We also deliver to Latvia and Estonia with Omniva.
Мы также доставляем в Латвию и Эстонию через Omniva.