Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

ŠAMPŪNAI katėms

Aktyvūs filtrai

BIO-GROOM Šampūnas Natural Oatmeal šampūnas nuo niežėjimo, 355ml, 3.8l

Bio-Groom natūralus avižinių dribsnių šampūnas pagamintas iš visų natūralių koloidinių avižinių dribsnių USP. Žinoma, kad...
Kaina 12,99 €
Nuo 12,99 € iki 61,99 €

Rodoma 1-24 of 24 produktų

ŠAMPŪNAI

Nevarkite, nes nuo šiol katė maudosi su šampūnu ir kondicionieriumi! Maksimaliai išnaudokite maudymosi laiką su savo švelniu kačiuku kartu su geriausiais kačių šampūnais rinkoje.

Odos problemos

Katės kartais kenčia nuo odos problemų, kaip ir žmonės. Keičiantis orams, jų oda gali tapti sausa ir pleiskanojanti, jiems gali prireikti daugiau drėgmės, kad būtų išvengta įtrūkimų, odos niežėjimo, pleiskanų. Alphazoo.lt siūlo geriausius kačių šampūnų prekių ženklus, tokius kaip „Botaniqa“, „Bio-groom“ ir „TropiClean“, kurie padeda išlaikyti jūsų kačiuko odą ir kailį švarų ir minkštą.

Šampūnai

Švelnūs šampūnai dezodoruoja ir padeda ne tik palengvinti grybelines ir bakterines odos infekcijas, tokias kaip dermatitas ir pryoderma, kurias sukelia alergijos, hormoniniai sutrikimai, nusilpusi imuninė sistema ar grybelinės infekcijos, tokios kaip grybelis, bet ir jų išvengti. „TropiClean Luxury“ 2 viename „Papaya & Coconut Pet“ šampūnas ir kondicionierius taip pat išlaiko katės kailį puriu ir ilgai išliekantį gaivų kvapą. Kokosai ir mangai kartu valo ir atpalaiduoja susivėlusį kailį, leidžiantį lengvai iššukuoti, o kivi ir papajos maitina sausą odą ir kondicionuoja kailį. Botaniqa šampūnai išsiskiria gera sudėtimi, tinkantys profesionaliam naudojimui.

Filtruoti pagal