Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

ŠAMPŪNAI IR KONDICIONIERIAI šunims

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-24 of 24 produktų

ŠAMPŪNAI IR KONDICIONIERIAI

Šampūnai šunims 

Kaip ir žmonėms, šunims taip pat reikia efektyvių, natūralių priemonių priežiūrai. Kadangi kailis yra kitokios struktūros nei žmogaus plaukas, jam reikia efektyvesnių ir specialių priemonių. „Botaniqa“ šampūnai ir kondicionieriai specialios linijos, sukurti alergiškiems, baltiems ar turintiems problemų su oda šunims. Šie šampūnai yra natūralios sudėties, gerai išplauna kailį bei odą, jį kondicionuoja tuo palengvinant šukavimą.

Kailio priežiūros priemonės

Specialūs purškikliai, palengvinantys kailio iššukavimą, suteikia jam ne tik minkštumą, purumą, bet ir sveiką blizgesį. Tropiclean purškiklis nuo sąvėlų puikus, greitas ir lengvas būdas padaryti šukavimą malonia procedūra, be streso. 

Šampūnai nuo pleiskanų

Pažeista oda, įvairios alerginės reakcijos gali sukelti odos pleiskanojimą. Specialūs šampūnai skirti probleminei odai gydyti, profilaktiškai išvengti niežulio, pleiskanojimo. Bio-groom šampūnų linija skirta profesionaliam naudojimui. Mažo buteliuko užteks ilgam, kadangi šampūną reikia skiesti su vandeniu. Bio med skirtas jautriai, pleiskanotai, niežinčiai odai.

Baltiems šunims

Balto kailio priežiūra skiriasi nuo kitų kailių dėl to, kad toks kailis laikui bėgant tamsėja, geltonuoja. Dėl to sukurti specialūs šampūnai, padedantys palaikyti akinantį kailio baltumą nekenkiant jam. Botaniqa „White me up“, Tropiclean ir Bio-groom šampūnai puikiai susitvarko su šiuo iššūkiu. 

Antiparazitiniai šampūnai

Dažnai apsaugos nuo erkių, blusų ir kitų nemalonių gyvių neužtenka. Specialūs šampūnai padeda kovoti su nepageidaujamais kailio „gyventojais“. KAY šampūnas puiki išeitis profilaktiškai išplauti kailį ir mėgauti gaiva bei švara, net vasaros laikotarpiu, kada kailio priežiūra kaip niekada yra aktuali. 

Kaip išsirinkti šampūną šunims?

Jeigu Jūsų šuo neturi jokių problemų susijusių su oda ar kailiu, Jums tiks paprastas šampūnas šunims, kurį naudosite tik kelis kartus per metus. Tačiau dažnai būna, kad šuo turi pleiskanų, niežinčią odą, bėrimus ar kitokias problemas, dažnai sukeltas alergijų. Tuomet rekomenduojame rinktis gydomuosius, Dermoscent šampūnus. Ypač geros sudėties yra Botaniqa šampūnai šunims, kurie tinkami ir katėms.

Kokios yra šunų šampūnų ir kondicionierių kainos Alpha zoo parduotuvėje?

Šampūnų ir kondicionierių kainos Alpha zoo parduotuvėje ypač patrauklios. Mes stengiamės pasiūlyti kuo įvairesnių šampūnų ir kondicionierių, kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausią Jūsų augintiniui. Mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje nereikia laukti akcijos, nes čia draugiškos kainos visada.

Filtruoti pagal