Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Šunų sausas maistas

Aktyvūs filtrai

Carnilove True Fresh Turkey sausas maistas šunims su kalakutiena, 4kg, 11.4kg

Receptas tik iš šviežios mėsos, be grūdų ir bulvių, skirtas visų veislių suaugusiems šunims. Visavertis pašaras šunims.
Kaina 57,89 €
Nuo 11,49 € iki 57,89 €

PLATINUM ADULT sausas maistas šunims su vištiena 1.5kg, 5kg, 15kg

Platinum Adult sausas maistas šunims su vištiena pagamintas iš natūralių produktų, kurie lengvai virškinami, todėl tinka...
Kaina 14,90 €
Nuo 14,90 € iki 75,90 €

Taste Of The Wild High Prairie Puppy begrūdis sausas maistas jauniems šunims su bizoniena 2kg, 12.2kg

Elitinis begrūdis šunų maistas Taste of the Wild High Prairie Puppy su tikra skrudinta bizoniena ir ėriena, saldžiomis...
Kaina 62,99 €
Nuo 16,29 € iki 62,99 €

Brit Care Mini Puppy Lamb begrūdis, sausas maistas jauniems, mažų veislių šunims 2kg, 7kg

Visavertis hipoalerginis pašaras be grūdų mažų veislių šuniukams (nuo 2 savaičių iki 10 mėnesių) ir jų motinoms.
Kaina 41,59 €
Nuo 14,29 € iki 41,59 €
  • Tik internetu

Dr. Clauders hyposensitive HERING begrūdis sausas maistas su silke

Begrūdis maistas šunims tik su vienos rūšies gyvūninės kilmės baltymų šaltiniu- žuvimi, siekant patenkinti ypatingos mitybos,...
Kaina 74,99 €
Nuo 31,49 € iki 74,99 €

Acana Adult Small Breed begrūdis sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims 2kg, 6kg, 2x6kg

Acana Adult Small breed  skirtas mažų veislių suaugusiems šunims nuo 1 metų amžiaus. 60% laisvai laikomų vištų, laukinės...
Kaina 39,99 €
Nuo 17,99 € iki 75,99 €

Rodoma 1-24 of 24 produktų

SAUSAS MAISTAS

Sausas maistas šunims – svarbiausias mitybos, mikroelementų, vitaminų, mineralų šaltinis Jūsų augintiniui. Jūsų šuniukas nusipelno tik geriausio sauso šunų maisto. Štai kodėl apsipirkite alphazoo.lt kai ateina laikas pamaitinti savo augintinį. Alphazoo.lt rasite atrinktus geriausius sausų šunų maisto prekinių ženklų gamintojus, kurie investuodami į naujas technologijas, sudėtį ir natūralius ingredientus gali užtikrinti Jūsų šuns sveikatą, imunitetą ir galiausiai nuotaiką.

MAISTO PASIRINKIMAS

Patogiai naršykite mūsų elektroninėje parduotuvėje ir peržvelgkite platų sauso šunų maisto receptų sąrašą, kad jūsų pūkuotas draugas būtų laimingas ir sveikas. Šunų augintojai vis labiau mėgsta sausą šunų maistą, nes tai yra patogu ir ekonomiška. Sauso šunų ėdalo galiojimo laikas yra ilgas, todėl jis puikiai tinka užsiėmusioms naminių gyvūnų šeimininkams, neturintiems laiko daugybei rūpesčių, susijusių su maisto saugojimu, gaminimu ir paruošimu naudojimui. Sausą šunų maistą nėra sudėtinga išsirinkti tinkanti būtent Jūsų augintiniui, nes įvairūs gamintojai gali pasiūlyti platų asortimentą, kuris skirsis  ne tik įvairia tekstūra, bet ir skoniu, sudėtimi, rūšimi, pakuote, specifika (dietinis, jautriam virškinimui, vieno baltymo).

SPECIFINIAI POREIKIAI

Skirtingai nuo drėgno šunų maisto, sauso maisto nereikia specialiai šaldyti/šildyti norint išlaikyti šviežumą, o išrankiems šunims juos galima maišyti su šlapiu maistu arba liofilizuotais šunų maisto priedais (skanėstais). Šunims, turintiems specifinių sveikatos poreikių ar alergiją tam tikriems ingredientams, pavyzdžiui, vištienai, kukurūzams, kviečiams ar sojai, galima įsigyti sveiko sausų šunų maisto prekių ženklų. Ieškodami sveikiausio sauso šunų maisto, atsižvelkite į savo šuns amžių, veislę, svorį ir aktyvumo lygį. Sveikiausi sausų šunų maisto prekių ženklai sukuria receptus, kurie nesukeliant alergijos, tenkina ir šiuos veiksnius. Jei įtariate, kad jūsų šuniukas yra alergiškas kviečiams ar grūdams, yra sausų šunų maisto produktų be grūdų , pvz: Acana, Orijen, Carni love, Taste of the Wild, Dr. Clauder‘s, kai kurios Brit care, Brit Fresh, Brit Mini pozicijos. Jei jūsų šuo yra alergiškas daugeliui ingredientų ir Jus negalite išskirti vieno, išbandykite riboto ingrediento sauso šunų maisto dietą, kad pašalintumėte visus galimus alergijos sukėlėjus. Alternatyvai, šunų šeimininkai gali rinktis holistinį šunų maistą. Kaip žinia, maistas yra skirstoma sį skirtingas kategorijas, siekiant apibrėžti sauso maisto kokybę: nuo prasčiausio – ekonominės klasės iki aukščiausios kokybės – holistinio sauso maisto. Holistinis ir natūralus sausas šunų maistas sudėtyje turi ypač naudingų elementų, pavyzdžiui, linų sėmenų aliejų, mėlynes ir acai uogas, siekiant skatinti sveiką naminių gyvūnėlių imuninę sistemą. Populiariausi natūralaus sauso šunų maisto prekių ženklai yra „Acana“ sausas šunų maistas, „Orijen“ sausas šunų maistas, „Taste of the Wild“ sausas šunų maistas, „Carni Love“ sausas šunų maistas ir „AMBROSIA“ sausas šunų maistas.

ALERGIŠKIEMS ŠUNIMS

Šiuolaikiniai šunys dažnai kenčia nuo alergijos ir jos sukeliamų požymių: dažnas, didelis kąsimasis, letenėlių ar uodegos kandžiojimas, krato galvą (dėl niežiančių ausų arba besikaupainčios sieros ausyse), pleiskanoja oda. Pirmiausia, reikėtų atsisakyti viso papildomo maisto, kurį gauna šuo, pavyzdžiui jis mėgsta pasivaišinti Jūsų siūlomu maistu, kuomet Jus pietaujate. Kad palengvintumėte alergijos sukeltus padarinius ir galutinai jos išvengtumėte pabandykite maistą, skirtą alergiškiems šunims. Populiariausi gamintojai – brit care, acana, ambrosia, taste of the wild, orijen, profine, Platinum. Šie gamintojai siūlo ribotų ingredientų dietą augintiniui arba vieno baltymo pašarą. Toks sausas maista šunims yra lengvai virškinamas, turi daug maistingų medžiagų, mažesnį baltymų kiekį, kuris dažnai gali sukelti alergiją. Tai yra pasiekiama dėl to, kad gamyboje yra naudojama tik vienas mėsos šaltinis, pvz.: tik ėriuko mėsa.

ŠUNS VEISLĖ, SVORIS

Dažnai mažesnių veislių šunys yra ypatingai išrankūs. Tokios veislės kaip jorkšyrai, čichuahua, pudeliai ir kt. mėgsta Trainer gamintojo sausą maistą su arkliena, kuris pasižymi ne tik geromis skoninėmis savybėmis, bet ir dideliu toleravimu, kadangi arkliena tinkanti alergiškiems šunims, turintiems jautrų virškinimą. Kita sauso ėdalo sudėtis ir mėsos įvairovė ypač tinkanti alergikams – maistas su ėriena, triušiena, lašiša, silke. Lepūnėliai ypač mėgsta drėgną maistą, kadangi jis dažnai skleidžia stipresnį ir patrauklesnį aromatą, yra lengviau kramtomas. Tačiau vertėtų nepamiršti, kad toks maistas turi būti laikomas sandariai, kad jame esanti drėgmė neišgaruotų. Priešingu atveju maistas taps sausu. Sausas maistas su žuvimi ypač naudingas didesnių veislių šunims ir vyresniems, kadangi jo sudėtyje gausu omega rugščių, kurios ypatingai naudingos sąnariams. O didelių veislių šunys dėl greito ar didelio svorio augimo, dažnai kenčia nuo sąnarių ligų. Tokių negalavimų prevencija – kokybiškas maistas su silke, lašiša, kita žuvimi. Beje, omega rūgštys garantuoja blizgų kailį, sveiką, nepleiskanojančią odą.

PREMIUM KOKYBĖS MAISTAS

Jeigu norite įsigyti sausą maistą šunims pigiau, nenukenčiant maisto kokybei – rinkitės premium klasės sausą maistą. Tokio maisto gamintojai: brit premium, country dog, kai kurios pozicijos iš Josera. Nors tokio maisto sudėtis nebus ypatingai gera, tačiau šuo tikrai gaus visas reikamas medžiagias sveikam augimui.  Neverta laikyti tokį maistą kaip bevertį, kur kas didesnę žalą augintinio virškinimui bei sveikatai gali sukelti netaisyklingas maitinimas žmonių maistu.

Nesvarbu, ar jūsų šuo yra jaunas, žavingas, žaismingas šuniukas, ar išmintingas, sulaukęs vyresnio amžiaus - palaikykite savo geriausią draugą sveiką ir patenkintą geriausiais sauso šunų maisto prekių ženklais: Acana,Orijen, Brit care, Brit Fresh, Brit Mini, Brit Premium, Brit Care Veterinary Diet, Carni love, Taste of the Wild, Platinum, Alpha spirit, Josera, Royal canin, Country dog, AMBROSIA,  kuriuos galite įsigyti internetu pigiau alphazoo.lt naminių gyvūnų prekių ir ėdalo internetinėje parduotuvėje.

Koks sausas šunų maistas yra geriausias?

Geriausias sausas maistas šunims, tai toks maistas, kuriame gausu mėsos ir natūralių produktų sudėtyje. Tik natūrali mėsa ir kiti svarbūs ingredientai, tokie kaip uogos, žolelės gali pripildyti šuns sausą maistą naudingais mineralais, mikroelementais, vitaminais, kurie svarbūs tiek dar augančiam šuniukui, tiek vyresniam šuniui.

Kiek gramų maisto reikia duoti šuniui?

Ant kiekvienos sauso maisto šunims pakuotės turi būti maitinimo lentelė, kurioje pagal šuns svorį ir amžių (kartais ir veislės dydį) yra nurodyta kiek reikia duoti sauso maisto per dieną savo augintiniui.