Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Kačių sausas maistas

Aktyvūs filtrai

Josera SensiCat sausas maistas katėms jautriu virškinimu 2kg 10kg

Ar jūsų katė išranki ir turi jautrų skrandį? Visavertis pašaras suaugusioms katėms. Idealiai tinka suaugusioms katėms ir...
Kaina 13,99 €
Nuo 13,99 € iki 46,65 €

Josera Leger sausas maistas sterilizuotoms katėms su vištiena 2kg, 10kg

Josera Leger sausas maistas su sumažintomis kalorijomis ir padidėjusiu skaidulų kiekiu yra tinkama mažiau aktyvioms katėms ar...
Kaina 13,99 €
Nuo 13,99 € iki 45,65 €

Josera Culinesse sausas maistas išrankioms katėms 2kg 10kg

„JOSERA Culinesse“ su aukštos kokybės lašiša ir lašišos aliejumi yra idealiai tinkamas jūsų išrankioai katei. Dėl subalansuotų...
Kaina 13,99 €
Nuo 13,99 € iki 45,99 €

Rodoma 1-24 of 24 produktų

SAUSAS MAISTAS

Geras kačių sausas maistas nebūtinai kainuoja daug. Tiesa, kad kokybiško maisto gamyba reiškia didesnes sąnaudas, kadangi sudėtyje būtinai turi būti natūrali mėsa. Dažnai gamintojai į sauso maisto sudėtį deda grūdus, kurie nėra tokie naudingi Jūsų katei kaip šviežia mėsa. Tačiau katės maitinimas sausu maistu yra patogiausias sveikos ir subalansuotos mitybos būdas. Maitinimas sausu maistu yra patogus keliaujant kartu su gyvūnų arba šeimininkams, kurie didžiąją dienos dalį praleidžia ne namuose.

Geriausi gamintojai

Geriausias sausas maistas pigiau internetu alphazoo.lt Čia jus lengvai išsirinksite ėdalą, nes siūlome patikimiausių gamintojų produkciją: ambrosia, acana, orijen, brit care, carni love, taste of the wild, profine, royal canin, brit premium, josera.

Premium kokybė

Jeigu norite įsigyti sausą maistą pigiau, rinkitės iš gamintojų brit premium, josera. Šių gamintojų gaminamas sausas maistas katėms turi daug teigiamų atsiliepimų, todėl šis maistas patiks net ir Jūsų išrankiausiai katei.

Maisto pasirinkimas

Kaip išsirinkti tinkamą maistą savo kačiukui? Kad sauso maisto pasirinkimas nebūtų sudėtingu, paanalizuokite ką Jūsų katė mėgsta labiausiai – žuvį ar mėsą. Vienas iš svarbiausių veiksnių renkantis katės maistą yra baltymų šaltinis ir tai, ar jis patinka jūsų katės gomuriui. Taip bus lengviau naudotis filtrais ir išsirinkti ėdalą tinkantį būtent jūsų augintiniui. Pirmiausia atsižvelkite į savo katės amžių. Kai kurie sauso kačių ėdalo gamintojai savo produkciją skirsto pagal gyvenimo etapus, pavyzdžiui, sausas jaunų kačiukų maistas, sausas suaugusių kačių ėdalas ir sausas senjorių kačių maistas, o kiti, pvz.: Acana, Orijen, teikia tinkamą mitybą bet kokio amžiaus katėms, o tai puikiai tinka šeimininkams, kurie turi skirtingo amžiaus kates. Dažnai begrūdis sausas maistas katėms nėra skirstomas pagal amžiaus grupes, skiriasi tik maitinimo norma. Kačiukams iki pusės metų dienos maitinimo norma būna didesnė nei suaugusių kačių. Jeigu katė sterilizuota, jai labai lengva priaugti papildomo svorio. Dėl to svarbu kreipti dėmesį į ant pakuotės esančius dienos maitinimo normas.

Aktyvumo lygis, amžius, svoris

Aktyvumo lygis taip pat yra svarbus veiksnys, priimant sprendimą dėl katės maisto. Yra daugybė svorio kontroliuojančių sausų kačių pašarų variantų suaugusioms ir subrendusioms, vyresnėms katėms. Yra net sausas kačių maistas katėms, gyvenančioms namuose (indoor), sausas kačių maistas be glitimo ir sausas kačių maistas, kuriame yra daug baltymų. Sveikiausio sauso kačių ėdalo pasirinkimas nėra pagrįstas vienu veiksniu, bet yra pagrįstas konkrečiais jūsų katės poreikiais. Jei jūsų kačiukas turi alergiją grūdams, ieškokite maisto be grūdų (ambrosia, acana, orijen, carni love, taste of the wild), kad jūsų katė nepatirtų nepageidaujamo virškinimo trakto sutrikimo. Taip pat yra kačiukų veislių su jautriu skrandžiu. Sveikame sausame kačių maiste jautriems skrandžiams yra prebiotikų ir probiotikų, skatinančių sveiką virškinimo sveikatą. Nepamirškite skirti tinkamo perėjimo laiko, kai išbandote skirtingus kačių ėdalus. Perėjimo laikotarpis prie kito maisto trunka apie dvi savaites. Pirkti didesnį kiekį – pigiau. Perkant didesnes pakuotes sutaupysite ir galėsite džiaugtis greitu pristatymu į namus bei kurį laiką būsite tikras, kad maisto nepritrūks.

Koks sausas maistas katėms yra geriausias?

Geriausias kačių maistas, tai toks maistas, kuriame pirmieji ingredientai sudėtyje yra natūrali, nukaulinta mėsa. Tai aukštos kokybės baltymas, kuris padeda vystytis sveikiems raumenims, sąnariams, visam organizmui. Gera sudėtis užtikrina optimalią mitybą, kuri turi specifinių antioksidantų, mineralų bei vitaminų derinį.

Kiek gramų maisto reikia duoti katei?

Ant kiekvienos sauso maisto katėms pakuotės turi būti maitinimo lentele, kurioje pagal katėms svorį ir amžių (kartais ir aktyvumo lygį) yra nurodyta kiek reikia duoti sauso maisto katinui per dieną.