Prisijunkite naudodami socialinę paskyrą

Silikoninis kačių kraikas

Aktyvūs filtrai


Rodoma 1-7 of 7 produktų

Silikoninis kačių kraikas

silikoninis kraikas katėms, silikoninis kačių kraikas, kačių silikoninis kraikas, silikoninis kraikas, pigus silikoninis kraikas, silikoninis kaciu kraikas pigiau, kačių kraikas - silikoninis, atsiliepimai, kaina, akcija, internetu

Silikoninis kraikas katėms, pagamintas iš ceolito mišinio, kuris leidžia unikaliu būdu greitai sugerti didelius kiekius drėgmės ir kvapus. Šis kraikas saugus įkvėpus ar prarijus ir nesukelia pašalinių pojūčių, nes neturi kristalinio silicio dioksido. Naujagimiai kačiukai gali kvėpuoti arba nuryti kraiką be žalos.

Daugelis žinomų silikoninio kačių kraiko gamintojų pavadinimų siūlo silikagelio kačių kraiką su įvairiais kvapais, kad jūsų namai ir kačių kraikas visada kvepėtų šviežiai. Tačiau kai kurios katės gali būti jautrios kvapams ir jų nemėgti, todėl populiariausias yra bekvapis silikoninis kačių kraikas. Šios formos kraikas yra itin gerai sugeriantis, dėl to efektyvus , taip pat ekologiškas ir ekonomiškas naudoti.

Silikoninis kraikas gali sugerti stulbinančiai daug drėgmės taip „užrakinant“ su juo šlapimą, nemalonų kvapą ir mikrobus. Tai padeda užtikrinti, kad jūsų namai išliktų maloniai kvepiantys. Kadangi silicio kraikas nedulka, jis ypač tinka jautrioms nosims. Nekvepiantis kraikas per kelias sekundes sustabdo kvapus, nepridedant dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Kačių šeimininkų, naudojančių silikagėlį atsiliepimai patys geriausi.

Silikoninis kačių kraikas gali išsipūsti, todėl jūsų vandentiekio sistema gali sutrikti. Taigi, geriausias būdas išmesti silikonio kraiko šiukšles – supilti į maišus ir išmesti į šiukšliadėžę. Niekada nemeskite jo į tualetą.

Alphazoo.lt silikoninis kačių kraikas pigiau – kadangi siūlome įsigyti iš karto didesnį kiekį. Čia nereikia ieškoti akcijų, nes siūlome visada geriausią kainą. Įsigykite silikoninį kačių kraiką internetu pigiau.

Filtruoti pagal